Порядок денний пленарного засідання

09 березня 2010

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(шоста сесія шостого скликання)

9 березня 2010 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції від депутатських фракцій.

 

1338

Д

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо підвідомчості справ про заняття проституцією та посилення відповідальності) (проект н.д. Г.Москаля вручено 25.01.2008, подання Комітету - 08.04.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України МОСКАЛЬ Геннадій Геннадійович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МОЙСИК Володимир Романович

 

 

 

1339

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 112 Кримінально-процесуального кодексу України (стосовно підслідності кримінальних справ) (проект н.д. Г.Москаля вручено 25.09.2008, подання Комітету - 18.03.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України МОСКАЛЬ Геннадій Геннадійович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МОЙСИК Володимир Романович

 

 

 

1448

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо інформування керівниками правоохоронних органів громадськості про стан законності та заходи щодо її зміцнення (проект н.д. С.Олійника вручено 05.02.2008, подання Комітету - 01.04.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ОЛІЙНИК Святослав Васильович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ПРОКОПЧУК Юрій Володимирович

 

 

 

 

4284

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 218 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обов'язків слідчого) (проект н.д. С.Міщенка вручено 03.04.2009, подання Комітету - 02.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України МІЩЕНКО Сергій Григорович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ШВЕЦЬ Віктор Дмитрович

 

 

 

4450

Д

Проект Закону про приватну розшукову діяльність (проект н.д. В.Мойсика вручено 13.05.2009, подання Комітету - 03.11.2009)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МОЙСИК Володимир Романович

 

 

 

1482

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо подання платниками податку копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних) (проект н.д. М.Круглова вручено 12.02.2008, подання Комітету - 18.03.2008)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань податкової та митної політики КРУГЛОВ Микола Петрович

 

 

 

2221

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Господарським кодексом України та Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (проект н.д. І.Горіної вручено 01.04.2008, подання Комітету - 03.06.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ГОРІНА Ірина Анатоліївна

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна

 

 

 

 

4554

У

Проект Закону про доповнення пункту 2 розділу ІІ Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо мінімізації впливу фінансової кризи на розвиток вітчизняної промисловості" (щодо лікарських засобів іноземного виробництва) (вiд 28.05.2009 № 8916/0/2-09 вручено 03.06.2009, подання Комітету - 07.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра охорони здоров’я КУРИЩУК Костянтин Васильович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна

 

 

 

5050

У

Проект Закону про розміщення, проектування та будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій (вiд 13.08.2009 № 11847/0/2-09 вручено 01.09.2009, подання Комітету - 20.11.2009)

 

 

Доповідає:

 

Міністр палива та енергетики ПРОДАН Юрій Васильович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки МАРТИНЕНКО Микола Володимирович

 

 

 

 

 

* * *

4166-П

Д

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в цілому як закону проекту Закону України про внесення змін до статті 11 Закону України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" (проект з поданням Комітету одержано 03.03.2010)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань податкової та митної політики КРУГЛОВ Микола Петрович

 

 

 

6108

Д

Проект Постанови про зняття з розгляду деяких законопроектів (щодо питань оподаткування) (проект з поданням Комітету вручено 02.03.2010)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

 

 

 

* * *

2136

Д

Проект Закону про внесення змін до Кодексів України щодо запровадження відповідальності за приниження гідності українського народу (проект н.д. О.Зарубінського вручено 04.03.2008, подання Комітету – 03.06.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЗАРУБІНСЬКИЙ Олег Олександрович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ПРОКОПЧУК Юрій Володимирович

 

 

 

1461

Д

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства (проект н.д. В.Сівковича вручено 05.02.2008, подання Комітету - 15.04.2008)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності СІВКОВИЧ Володимир Леонідович

 

 

 

2006

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо погодження кандидатур) (проект н.д. В.Шемчука вручено 12.02.2008, подання Комітету - 15.04.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ШЕМЧУК Віктор Вікторович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності СТРЕТОВИЧ Володимир Миколайович

 

 

 

2050

Д

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України (проект н.д. В.Мойсика вручено 15.02.2008, подання Комітету - 08.04.2008)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МОЙСИК Володимир Романович

 

 

 

2145

Д

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення правил безпеки польотів (проект н.д. В.Швеця вручено 04.03.2008, подання Комітету – 13.05.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ШВЕЦЬ Віктор Дмитрович

 

 

 

2153

Д

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за статеві зносини з особою, що не досягла 16-річного віку) (проект н.д. В.Шемчука вручено 18.03.2008, подання Комітету – 03.06.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ШЕМЧУК Віктор Вікторович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності СІВКОВИЧ Володимир Леонідович

 

 

 

5459

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення (щодо ліцензійних умов) (проект н.д. Ю.Стеця вручено 22.12.2009, подання Комітету - 16.02.2010)

 

 

Доповідає:

 

секретар Комітету з питань свободи слова та інформації СТЕЦЬ Юрій Ярославович

 

 

 

1147

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо оприлюднення актів органів судової гілки влади) (проект н.д. А.Портнова вручено 25.01.2008, подання Комітету - 01.04.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ПОРТНОВ Андрій Володимирович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань правосуддя ОЛІЙНИК Святослав Васильович

 

 

 

2415

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо встановлення соціальних гарантій прийомним батькам) (проект н.д. Р.Ткача вручено 13.05.2008, подання Комітету - 08.07.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ТКАЧ Роман Володимирович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань соціальної політики та праці ШМЕЛЬОВА Світлана Олександрівна

 

 

 

 

2356

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо активізації інвестиційно-інноваційної діяльності) (проект н.д. В.Лук’янова вручено на заміну 02.12.2008, подання Комітету - 09.12.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Голови Комітету з питань фінансів і банківської діяльності ЛУК’ЯНОВ Владислав Валентинович