Порядок денний пленарного засідання

18 листопада 2009

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(п’ята сесія шостого скликання)

18 листопада 2009 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції народних депутатів.

 

 

 

для повторного розгляду з пропозиціями Президента України

4531

 

ДП

Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про радіочастотний ресурс України" щодо забезпечення ефективного використання радіочастотного ресурсу" з пропозиціями Президента України від 09.07.2009 (вручено 14.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань транспорту і зв'язку КОЗАК Володимир Васильович

 

 

 

1343-1

 

ДП

Закон України "Про нормативно-правові акти" з пропозиціями Президента України від 28.10.2008 (вручено 30.10.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Глави Секретаріату Президента України СТАВНІЙЧУК Марина Іванівна

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань правової політики МІЩЕНКО Сергій Григорович

 

 

 

 

 

питання ратифікації

0144

П

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Сирійською Арабською Республікою про правові відносини і взаємну правову допомогу в цивільних і кримінальних справах (вiд 14.08.2009 № 1-1/1871 вручено 01.09.2009, подання Комітету – 03.11.2009)

 

 

Доповідає:

Міністр юстиції ОНІЩУК Микола Васильович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

0148

П

Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Україною і Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамагирією про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи (вiд 11.09.2009 № 1-1/2087 вручено 22.09.2009, подання Комітету - 06.11.2009)

 

 

Доповідає:

заступник Міністра фінансів ФУДАШКІН Денис Олександрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

0146

У

Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Ісламської Республіки Пакистан про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і Протоколу до неї (вiд 20.08.2009 № 12003/0/2-09 вручено 10.09.2009, подання Комітету - 06.11.2009)

 

 

Доповідає:

заступник Міністра фінансів ФУДАШКІН Денис Олександрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

 

 

* * *

4804

Д

Проект Постанови про погодження матеріалів вибору місця розташування земельних ділянок (проект н.д. М.Присяжнюка вручено 14.07.2009, подання Комітету – 11.09.2009)

 

 

Доповідає:

народний депутат України ШЕРШУН Микола Харитонович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин БЕВЗЕНКО Валерій Федорович

 

 

 

4801

Д

Проект Постанови про вcтановлення меж міста Красноперекопськ і Красноперекопського району Автономної Республіки Крим (проект з поданням Комітету вручено 14.07.2009)

 

 

Доповідає:

заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування СІНЧЕНКО Віктор Миколайович

 

 

 

3663

Д

Проект Постанови про деякі питання управління майном Верховної Ради України (проект н.д. Ю.Кармазіна вручено 03.02.2009, подання Комітету - 05.02.2009)

 

 

Доповідає:

народний депутат України КАРМАЗІН Юрій Анатолійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

 

3103

Д

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про заснування соціальних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей" (проект н.д. К.Самойлик вручено на заміну 03.02.2009, подання Комітету - 03.02.2009)

 

 

Доповідає:

народний депутат України САМОЙЛИК Катерина Семенівна

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань науки і освіти ДОНІЙ Олександр Сергійович

 

 

 

4624

Д

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти" (щодо збільшення розміру стипендій)" (проект н.д. В.Полохала вручено 10.06.2009, подання Комітету – 01.09.2009)

 

 

Доповідає:

голова підкомітету Комітету з питань науки і освіти ДОНІЙ Олександр Сергійович

 

 

 

 

 

для включення до порядку денного та прийняття рішення

5114

Д

Проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2008 рік" (проект н.д. С.Давимуки вручено 11.09.2009, подання Комітету – 04.11.2009)

 

 

Доповідає:

заступник Голови Комітету з питань науки і освіти ДАВИМУКА Степан Антонович

 

 

 

 

 

* * *

1134

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо загального складу органів місцевого самоврядування) (проект н.д. В.Писаренка вручено 25.01.2008, подання Комітету - 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

народний депутат України ПИСАРЕНКО Валерій Володимирович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович

 

 

 

 

4407

Д

Проект Закону про економічні засади поводження з окремими видами майна (проект н.д. В.Ар'єва вручено на заміну 02.06.2009, подання Комітету - 11.06.2009)

 

 

Доповідає:

народний депутат України АР’ЄВ Володимир Ігорович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань економічної політики ЯЦЕНКО Антон Володимирович

 

 

 

4784

 

Д

Проект Закону про посилення відповідальності за реалізацію неповнолітнім та незаконну реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів (проект н.д. В.Ар'єва вручено 10.07.2009)

 

 

Доповідає:

народний депутат України АР’ЄВ Володимир Ігорович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ШВЕЦЬ Віктор Дмитрович

 

 

 

4785

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дипломатичну службу" (щодо регламентування правового статусу та порядку присвоєння дипломатичних рангів) (проект н.д. Б.Тарасюка вручено 14.07.2009, подання Комітету - 05.11.2009)

 

 

Доповідає:

народний депутат України ТАРАСЮК Борис Іванович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

3137

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему оподаткування" (щодо порядку подання та розгляду законопроектів про оподаткування) (проект н.д. С.Терьохіна вручено 16.09.2008, подання Комітету - 14.04.2009)

 

 

Доповідає:

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

 

 

* * *

16.00

 

Робота в комітетах, комісіях і фракціях