Порядок денний пленарного засідання

08 жовтня 2009

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(п’ята сесія шостого скликання)

8 жовтня 2009 року

 

10.00

 

Реєстрація народних депутатів України

 

У

Представлення проекту Закону про Державний бюджет України на 2010 рік

 

 

Представляє:

 

заступник Міністра фінансів МЯРКОВСЬКИЙ Анатолій Іванович

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань бюджету ДЕРКАЧ Микола Іванович

 

 

 

 

ПУ

Про звільнення та призначення членів Кабінету Міністрів України

 

 

 

 

 

* * *

4703

Д

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин щодо самовільного захоплення земельних ділянок, а також незаконного будівництва у м.Сімферополі: жилих, офісних і розважальних центрів, та бездіяльності правоохоронних органів (проект н.д. В.Кисельова вручено на заміну 07.07.2009, подання Комітету - 09.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КИСЕЛЬОВ Василь Олексійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

 

 

* * *

 

Д

Про усунення неузгодженостей у тексті прийнятого 04.06.2009 Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення охорони родючості грунтів" (пропозиції Комітету вручено 23.06.2009)

 

 

 

 

Д

Про усунення неузгодженостей у тексті прийнятого 25.06.2009 Закону "Про загальні засади державно-приватного партнерства" (пропозиції Комітету вручено 23.06.2009)

 

 

 

 

Д

Про усунення неузгодженостей у тексті прийнятого 25.06.2009 Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності" (пропозиції Комітету вручено 01.09.2009)

 

 

 

 

У

Про усунення неузгодженостей в тексті прийнятого 11.06.2009 Закону "Про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" щодо порядку дій емітента та інвесторів" (пропозиції Комітету вручено 09.07.2009)

 

 

 

 

Д

Про прийнятий 23.06.2009 Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою подолання негативних наслідків фінансової кризи" (доручення Погоджувальної ради від 31.08.2009)

 

 

Доповідає:

 

секретар Комітету з питань фінансів і банківської діяльності ПОЛУНЄЄВ Юрій Володимирович

 

 

 

 

Д

Про скасування рішення щодо прийнятої 11.06.2009 Постанови "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо присяги членів Вищої ради юстиції)" (вручено 07.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

 

 

друге читання

2329

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни (друге читання) (вручено 16.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань бюджету КУЛИКОВ Кирило Борисович

 

 

 

4707

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо питань регуляторної політики, з оплати комунальних послуг та участі в міжнародних миротворчих операціях) (друге читання) (вручено 23.09.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Голови Комітету з питань бюджету ЛЯШКО Олег Валерійович

 

 

 

 

 

для прийняття рішення з обговорених питань

2709

ДП

Закон України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" (нова редакція) з пропозиціями Президента України від 20.07.2009 (вручено 01.09.2009, подання Комітету – 10.09.2009, обговорено 04.09.2009, прийняття рішення)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань бюджету КИРИЛЬЧУК Євген Іванович

 

 

 

4710

Д

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про соціальне, медичне і пенсійне забезпечення ветеранів війни та відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (проект з поданням Комітету вручено 25.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович

 

 

 

4597

Д

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Шляхи реформування охорони здоров'я та медичне страхування в Україні" (доопрацьований) (вручено 07.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань охорони здоров'я БАХТЕЄВА Тетяна Дмитрівна

 

 

 

4614

Д

Проект Постанови про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні (доопрацьований) (вручено 10.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин ПАВЛЕНКО Едуард Іванович

 

 

 

4844

Д

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан правосуддя в Україні" (проект з поданням Комітету вручено 01.09.2009)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань правосуддя НОВІКОВА Юлія Володимирівна

 

 

 

12.30

 

* * *

 

Д

Про обрання та звільнення суддів

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань правосуддя КІВАЛОВ Сергій Васильович

 

 

 

 

 

для включення до порядку денного та направлення

на висновок Конституційного Суду України

2722

Д

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (проект групи народних депутатів України /н.д. В.Янукович/ вручено 11.07.2008, подання Комітету – 04.09.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЛАВРИНОВИЧ Олександр Володимирович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань правової політики МІЩЕНКО Сергій Григорович

 

 

 

3251

Д

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо гарантії недоторканності для окремих посадових осіб) (проект групи народних депутатів України /н.д. В.Янукович/ вручено 21.10.2008, подання Комітету – 04.09.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЛАВРИНОВИЧ Олександр Володимирович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань правової політики МІЩЕНКО Сергій Григорович

 

 

 

3252

Д

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо забезпечення реалізації прав територіальної громади) (проект групи народних депутатів України /н.д. В.Янукович/ вручено 21.10.2008, подання Комітету – 04.09.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЛАВРИНОВИЧ Олександр Володимирович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань правової політики МІЩЕНКО Сергій Григорович

 

 

 

4177

Д

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо строків повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів) (проект групи народних депутатів /н.д. І.Кириленко/ вручено на заміну 07.07.2009, подання Комітету – 04.09.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань правової політики МІЩЕНКО Сергій Григорович

 

 

 

4290

П·

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (нова редакція) (вiд 31.03.2009 № 1-1/729 вручено 02.04.2009, подання Комітету про доопрацювання – 04.09.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Глави Секретаріату Президента України СТАВНІЙЧУК Марина Іванівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань правової політики МІЩЕНКО Сергій Григорович

 

 

 

 

 

 

* * *

4325

П·

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо МІНПАЛИВЕНЕРГО) (вiд 06.04.2009 № 1-1/756 вручено 14.04.2009, подання Комітету – 07.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони ПАРАШИН Сергій Костянтинович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань економічної політики БОНДАР Олександр Миколайович

 

 

 

4474

У·

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (щодо врегулювання порядку участі та голосування представників держави на зборах господарських товариств) (від 14.05.2009 № 8354/0/2-09 вручено 02.06.2009, подання Комітету - 07.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

виконуючий обов’язки Голови Фонду державного майна ПАРФЕНЕНКО Дмитро Миколайович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань економічної політики ВОРОПАЄВ Юрій Миколайович

 

 

 

4552

У·

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (вiд 28.05.2009 № 8914/0/2-09 вручено 03.06.2009, подання Комітету – 07.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра економіки ПОЖИВАНОВ Михайло Олександрович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань економічної політики БОНДАР Олександр Миколайович

 

 

 

5004

У·

Проект Закону про внесення змін до статті 101 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо участі органів охорони державного кордону у кримінальному судочинстві) (вiд 20.07.2009 № 11001/0/2-09 вручено 01.09.2009, подання Комітету – 04.09.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Голови Адміністрації Державної прикордонної служби МЕЛЬНИКОВ Олександр Григорович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МОЙСИК Володимир Романович

 

 

 

4419

У·

Проект Повітряного кодексу України (вiд 29.04.2009 № 7838/0/2-09 вручено 02.06.2009, подання Комітету про доопрацювання - 14.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра транспорту та зв'язку ДАВИДОВ Олександр Миколайович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань транспорту і зв'язку КОЗАК Володимир Васильович

 

 

 

4676

У

Проект Закону про основні засади державної житлової політики (вiд 18.06.2009 № 9723/0/52-09 вручено 07.07.2009, подання Комітету - 10.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства МАЗУРЧАК Олександр Володимирович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики ПОПОВ Олександр Павлович

 

 

 

3676

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа (вiд 29.01.2009 № 1540/0/2-09 вручено 03.03.2009, подання Комітету – 23.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра у справах сім'ї, молоді та спорту СИЗЕНКО Юрій Павлович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики ПОПОВ Олександр Павлович

 

 

 

4176

У

Проект Закону про послуги, що надаються органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та бюджетними установами (вiд 06.03.2009 № 4653/0/2-09 вручено 31.03.2009, подання Комітету – 07.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра економіки ПОЖИВАНОВ Михайло Олександрович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ПАВЛЕНКО Віктор Вікторович

 

 

 

4131

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо удосконалення законодавства з питань електроенергетики в частині встановлення та розмежування відповідальності суб'єктів) (вiд 02.03.2009 № 4213/0/2-09 вручено 31.03.2009, подання Комітету - 14.04.2009)

 

 

Доповідає:

 

Міністр палива та енергетики ПРОДАН Юрій Васильович

 

 

Співдоповідає:

член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ГЛУЩЕНКО Ігор Миколайович

 

 

 

4561

У

Проект Закону про удосконалення системи місцевих податків і зборів в Україні (вiд 29.05.2009 № 8973/0/2-09 вручено 04.06.2009, подання Комітету – 23.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра фінансів ПОЛУДЬОННИЙ Микола Миколайович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

4572

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (вiд 29.05.2009 № 8933/0/2-09 вручено 23.06.2009, подання Комітету - 07.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра охорони навколишнього природного середовища ТРИГУБЕНКО Сергій Миколайович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна