Порядок денний пленарного засідання

24 липня 2009

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(позачергова сесія шостого скликання)

24 липня 2009 року

 

10.00

Реєстрація народних депутатів України.

 

 

друге читання

4630

 

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей проведення заходів з фінансового оздоровлення банків (повторне друге читання) (доручення від 16.07.2009)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань фінансів і банківської діяльності АЗАРОВ Микола Янович

 

 

 

 

 

* * *

4720

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» (щодо компенсації НАК «Нафтогаз України ») (вiд 24.06.2009 № 9987/0/2-09 вручено 25.06.2009, подання Комітету – 25.06.2009)

 

 

Доповідає:

перший заступник Міністра фінансів УМАНСЬКИЙ Ігор Іванович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань бюджету ЛЯШКО Олег Валерійович

 

 

 

 

 

друге читання

4741

 

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виборів Президента України (друге читання) (вручено 14.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович

 

 

 

 

 

для включення до порядку денного та направлення

на висновок Конституційного Суду України

4177

 

Д

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо строків повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів) (проект н.д. І.Кириленка вручено на заміну 26.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань правової політики МІЩЕНКО Сергій Григорович

 

 

 

 

 

* * *

1375

Д

Проект Закону про внесення зміни до Конституції України (щодо обмеження депутатської недоторканності) (висновок Конституційного Суду України від 10.09.2008 № 1-31/2008 вручено 03.07.2009)

 

 

Доповідає:

народний депутат України КИРИЛЕНКО Іван Григорович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань правової політики МІЩЕНКО Сергій Григорович

 

 

 

 

 

* * *

4583

Д

Проект Постанови про звільнення Оніщука Миколи Васильовича з посади Міністра юстиції України (проект н.д. І.Калєтніка вручено 02.06.2009, подання Комітету - 05.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КАЛЄТНІК Ігор Григорович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування БОДНАР Ольга Борисівна

 

 

 

4731

У

Проект Постанови про призначення членів Кабінету Міністрів України (вiд 25.06.2009 № 10068/0/2-09 вручено 01.07.2009, подання Комітету – 01.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

Прем’єр-міністр України ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування БОДНАР Ольга Борисівна

 

 

 

4732

У

Проект Постанови про призначення В.Каретка на посаду Голови Антимонопольного комітету України (вiд 25.06.2009 № 10074/0/2-09 вручено 01.07.2009, подання Комітету - 01.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

Прем’єр-міністр України ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань економічної політики ТКАЧЕНКО Олександр Миколайович

 

 

 

4733

У

Проект Постанови про призначення О.Наливайка на посаду Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України (вiд 25.06.2009 № 10075/0/2-09 вручено 01.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

Прем’єр-міністр України ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації ГЕРМАН Ганна Миколаївна

 

 

 

4738

У

Проект Постанови про звільнення В.Полтавця з посади Міністра вугільної промисловості України (вiд 25.06.2009 № 10072/0/2-09 вручено 01.07.2009, подання Комітету - 01.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

Прем’єр-міністр України ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування БОДНАР Ольга Борисівна

 

 

 

4739

У

Проект Постанови про призначення О.Клименка Міністром вугільної промисловості України (вiд 25.06.2009 № 10073/0/2-09 вручено 01.07.2009, подання Комітету – 01.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

Прем’єр-міністр України ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування БОДНАР Ольга Борисівна

 

 

 

4211

П

Проект Постанови про призначення Шамшура О.В. Міністром закордонних справ України (вiд 17.03.2009 № 1-1/593 вручено 17.03.2009, подання Комітету - 06.04.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Глави Секретаріату Президента України ГОНЧАРУК Андрій Іванович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович