Порядок денний пленарного засідання

10 червня 2009

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(четверта сесія шостого скликання)

10 червня 2009 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції народних депутатів.

 

 

питання ратифікації

0129

П

Проект Закону про ратифікацію Консульської конвенції між Україною і Республікою Білорусь (вiд 12.05.2009 № 1-1/1028 вручено 14.05.2009, подання Комітету - 09.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра закордонних справ КУПЧИШИН Олександр Михайлович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

0130

П

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамагирією про правову допомогу в цивільних і кримінальних справах (вiд 12.05.2009 № 1-1/1029 вручено 14.05.2009, подання Комітету - 09.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

Міністр юстиції ОНІЩУК Микола Васильович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

0131

П

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамагирією про передачу засуджених осіб (вiд 12.05.2009 № 1-1/1030 вручено 14.05.2009, подання Комітету - 09.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

Міністр юстиції ОНІЩУК Микола Васильович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

 

 

* * *

4086

Д

Проект Постанови про проведення спільного засідання комітетів Верховної Ради України на тему: "Про стан українсько-румунських відносин" (1 липня 2009 року) (проект н.д. П.Унгуряна вручено на заміну 04.06.2009, подання Комітету - 09.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України УНГУРЯН Павло Якимович

 

 

Співдоповідає:

член Комітету з питань європейської інтеграції КИРИЛЕНКО Іван Григорович

 

 

 

3071

Д

Проект Закону про індустріальні (промислові) парки (проект н.д. О.Шевчука вручено 02.09.2008, подання Комітету - 22.05.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ШЕВЧУК Олег Борисович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна

 

 

 

3536

 

Д

Проект Закону про основи створення індустріальних парків (проект н.д. А.Кінаха вручено 26.12.2008, подання Комітету про врахування –22.05.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КІНАХ Анатолій Кирилович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна

 

 

 

3668

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо мораторію) (проект н.д. К.Ляпіної вручено на заміну 19.03.2009, подання Комітету – 04.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Голови Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна

 

 

 

 

 

для включення до порядку денного і прийняття рішення

4453

Д

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 925-річчя заснування міста Цюрупинська (Олешки) Херсонської області (проект н.д. О.Журавка вручено 13.05.2009, подання Комітету – 04.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЖУРАВКО Олексій Валерійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань культури і духовності ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович

 

 

 

 

4318

Д

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 300-річчя заснування м.Гола Пристань Херсонської області (проект н.д. О.Журавка вручено 14.04.2009, подання Комітету – 04.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЖУРАВКО Олексій Валерійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань культури і духовності ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович

 

 

 

4198

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України" (нова редакція) (проект н.д. А.Шевченка вручено 19.03.2009, подання Комітету – 02.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ШЕВЧЕНКО Андрій Віталійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації ГЕРМАН Ганна Миколаївна

 

 

 

4406

У·

Проект Закону про безоплатну правову допомогу (вiд 23.04.2009 № 7567/0/2-09 вручено 12.05.2009, подання Комітету - 09.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

Міністр юстиції ОНІЩУК Микола Васильович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань правової політики ПИЛИПЕНКО Володимир Пилипович

 

 

 

4323

У

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо договорів оренди) (вiд 06.04.2009 № 6951/0/2-09 вручено 04.04.2009, подання Комітету - 03.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Голови Фонду державного майна ПОТІМКОВ Олександр Юрійович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань бюджету КИРИЛЬЧУК Євген Іванович

 

 

 

4029

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про транскордонне співробітництво" (вiд 05.02.2009 № 1978/0/2-09 вручено 31.03.2009, подання Комітету - 14.04.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра регіонального розвитку та будівництва ТКАЧУК Анатолій Федорович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

4277

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування дозвільної системи для покращення інвестиційного клімату (вiд 28.03.2009 № 6473/0/2-09 вручено 06.04.2009, подання Комітету - 02.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра економіки ПОЖИВАНОВ Михайло Олександрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна

 

 

 

4567

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо припинення трудового договору за угодою сторін) (вiд 29.05.2009 № 8969/0/2-09 вручено 03.06.2009, подання Комітету - 05.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Міністра праці та соціальної політики РОЗЕНКО Павло Валерійович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань соціальної політики та праці ПАПІЄВ Михайло Миколайович

 

 

 

4463

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (нова редакція) (проект н.д. М.Трайдука вручено 15.05.2009, подання Комітету - 02.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ТРАЙДУК Микола Федорович

 

 

 

4218

Д

Проект Закону про скорочення заборгованості перед Пенсійним фондом України підприємств, які мають стратегічне значення, та вугледобувних підприємств і відновлення пенсійних прав їх працівників (проект н.д. В.Сушкевича вручено 19.03.2009, подання Комітету - 31.03.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів КУЛЬЧИНСЬКИЙ Микола Георгійович

 

 

 

 

4200

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему оподаткування" (щодо тимчасової заборони збільшення податків та зборів) (проект н.д. К.Ляпіної вручено 19.03.2009, подання Комітету про відхилення – 02.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

4363

Д

Проект Постанови про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2009 року (проект н.д. М.Томенка вручено 17.04.2009, подання Комітету – 02.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ТОМЕНКО Микола Володимирович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації ГЕРМАН Ганна Миколаївна

 

 

 

4480

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо зменшення впливу світової економічної кризи на діяльність електронних засобів масової інформації в Україні) (проект н.д. В.Ландіка вручено 20.05.2009, подання Комітету – 04.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЛАНДІК Володимир Іванович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації ГЕРМАН Ганна Миколаївна

 

 

 

4502

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 85 Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо забезпечення прав вкладників комерційних банків) (проект н.д. М.Азарова вручено 21.05.2009, подання Комітету – 02.06.2009)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань фінансів і банківської діяльності АЗАРОВ Микола Янович

 

 

 

 

 

* * *

16.00

 

Робота в комітетах і фракціях