Порядок денний пленарного засідання

17 березня 2009

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(четверта сесія шостого скликання)

17 березня 2009 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції від депутатських фракцій.

 

2329

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни (вiд 04.04.2008 № 4149/0/2-08 вручено 03.06.2008, подання Комітету - 10.07.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Головного контрольно-ревізійного управління СИВУЛЬСЬКИЙ Микола Іванович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань бюджету КУЛИКОВ Кирило Борисович

 

 

 

3675

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішнього незалежного оцінювання знань (вiд 29.01.2009 № 1530/0/2-09 вручено 03.03.2009, подання Комітету - 03.03.2009)

 

 

Доповідає:

 

Міністр освіти і науки ВАКАРЧУК Іван Олександрович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань науки і освіти ОРОБЕЦЬ Леся Юріївна

 

 

 

2210

У

Проект Закону про внесення змін до статті 325 Кримінального кодексу України (щодо порушення вимог санітарних і протиепідемічних норм) (вiд 13.03.2008 № 2913/0/2-08 вручено 20.05.2008, подання Комітету - 20.05.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра охорони здоров’я БІДНИЙ Валерій Григорович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МОЙСИК Володимир Романович

 

 

 

 

3134

У

Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України щодо встановлення відповідальності за штучне утворення земельної ділянки без відповідної дозвільної документації (вiд 11.09.2008 № 11730/0/2-08 вручено 11.12.2008, подання Комітету про відхилення – 17.02.2009)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра охорони навколишнього природного середовища МОВЧАН Микола Михайлович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ШЕМЧУК Віктор Вікторович

 

 

 

3417

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за правопорушення стосовно земель водного фонду) (проект н.д. В.Швеця вручено 02.12.2008, подання Комітету – 17.02.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ШВЕЦЬ Віктор Дмитрович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ШЕМЧУК Віктор Вікторович

 

 

 

2464

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері будівництва житла (вiд 12.05.2008 № 5741/0/2-08 вручено 18.06.2008, подання Комітету - 08.07.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг СУСЛОВ Віктор Іванович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань фінансів і банківської діяльності КЛИМЕНКО Олександр Іванович

 

 

 

12.30

 

* * *

 

Д

Звіт Голови Служби безпеки України про стан функціонування та кадрове забезпечення Служби безпеки України і управління майном, що забезпечує її діяльність

 

 

Доповідає:

 

Голова Служби безпеки України НАЛИВАЙЧЕНКО Валентин Олександрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович

 

 

 

 

 

 

* * *

2215

Д

Проект Податкового кодексу України (проект н.д. М.Катеринчука вручено 19.03.2008, подання Комітету про доопрацювання – 03.02.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КАТЕРИНЧУК Микола Дмитрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

2778

Д

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (нова редакція) (проект н.д. С.Терьохіна вручено 02.09.2008, подання Комітету - 30.09.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

2373

Д

Проект Повітряного кодексу України (проект н.д. Б.Шиянова вручено на заміну 19.06.2008, подання Комітету – 15.01.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ШИЯНОВ Борис Анатолійович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань транспорту і зв'язку КРУК Юрій Борисович

 

 

 

16.00

 

для включення до порядку денного та прийняття рішення

4194

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо рефінансування) (від 12.03.2009 № 4899/0/2-08 вручено 17.03.2009)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Міністра фінансів УМАНСЬКИЙ Ігор Іванович

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань бюджету ДЕРКАЧ Микола Іванович

 

 

 

3521

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення (від 23.12.2009 № 18122/0/2-08 вручено 23.12.2008)

 

 

Доповідає:

 

Міністр праці та соціальної політики ДЕНІСОВА Людмила Леонтіївна

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович

 

 

 

 

4202

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на тютюнові вироби" (щодо надпланових надходжень до Державного бюджету) (проект н.д. І.Кириленка вручено 17.03.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КИРИЛЕНКО Іван Григорович

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань бюджету ДЕРКАЧ Микола Іванович

 

 

 

 

 

повторне перше читання

3444-д

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (нова редакція) (доопрацьований проект з поданням Комітету вручено 05.03.2009)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

 

 

* * *

2193

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань забезпечення житлом громадян (проект н.д. А.Гриценка вручено 08.03.2008, подання Комітету - 16.05.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики ПОПОВ Олександр Павлович

 

 

 

2587

Д

Проект Закону про будівельні норми (проект н.д. Ю.Сербіна вручено 05.06.2008, подання Комітету - 05.09.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України СЕРБІН Юрій Сергійович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики ЯЦУБА Володимир Григорович

 

 

 

 

3627

Д

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо одночасності проведення виборів) (проект н.д. С.Подгорного вручено 03.02.2009, подання Комітету - 03.03.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування КЛЮЧКОВСЬКИЙ Юрій Богданович

 

 

 

2681

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо консультації по кандидатурах на керівні посади у правоохоронних органах України) (проект н.д. Ю.Прокопчука вручено на заміну 02.09.2008, подання Комітету - 03.02.2009)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ПРОКОПЧУК Юрій Володимирович

 

 

 

2232

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції (проект н.д. Г.Смітюха вручено 01.04.2008, подання Комітету - 17.06.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України СМІТЮХ Григорій Євдокимович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин ГНАТКЕВИЧ Юрій Васильович

 

 

 

2715

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (щодо права здійснювати підприємницьку діяльність без ідентифікаційного номера) (проект н.д. В.Колесніченка вручено 02.09.2008, подання Комітету - 02.12.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КОЛЕСНІЧЕНКО Вадим Васильович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна

 

 

 

 

1150

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (нова редакція) (проект н.д. С.Терьохіна вручено 18.01.2008, подання Комітету про доопрацювання – 04.02.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань фінансів і банківської діяльності КЛИМЕНКО Олександр Іванович

 

 

 

1289

Д

Проект Закону про легалізацію доходів юридичних та фізичних осіб (проект н.д. Г.Смітюха вручено на заміну 03.06.2008, подання Комітету - 02.09.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України СМІТЮХ Григорій Євдокимович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань фінансів і банківської діяльності ЛУК’ЯНОВ Владислав Валентинович

 

 

 

3693

Д

Проект Постанови про запровадження мораторію на ліквідацію, відчуження, перепрофілювання оздоровчих закладів (дитячих, професійних тощо) (проект н.д. О.Клименка вручено 03.02.2009, подання Комітету – 03.03.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КЛИМЕНКО Олександр Іванович

 

 

Співдоповідає:

секретар Комітету з питань охорони здоров'я ГРИГОРОВИЧ Лілія Степанівна

 

 

 

 

 

для включення до порядку денного та прийняття рішення

4111

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо перепідпорядкування та перепрофілювання військово-медичних закладів) (проект н.д. А.Кожем’якіна вручено 03.03.2009, подання Комітету – 05.03.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КОЖЕМ’ЯКІН Андрій Анатолійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович