21 лютого 2007, 11:01

Комітет Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку проводить виїзне засідання з порядком денним: "Про вдосконалення законодавчого забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатації автомобільних доріг загального користування"

21 лютого 2007 р. Комітет Верховної Ради України з питань транспорту і зв‘язку проводить виїзне засідання з порядком денним: «Про вдосконалення законодавчого забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатації автомобільних доріг загального користування».

До участі у засіданні запрошено народних депутатів України, представників Кабінету Міністрів України, Міністерства транспорту і зв‘язку України, Державної служби автомобільних доріг та підпорядкованих їй структур, Українського державного інституту з проектування об‘єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор», Державного дорожнього  науково-дослідного інституту ім. М.П.Шульгіна «ДерждорНДІ», «Українського державного наукового виробничо-технологічного підприємства «Укрдортехнологія», ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».

У ході виїзного засідання передбачається ознайомлення із станом будівництва та капремонту окремих дільниць автомобільних доріг, технологіями його проведення, функціонуванням автоматизованих систем управління дорожнім рухом, обговорення проблем, пов‘язаних з ремонтом та утриманням доріг, пропозицій щодо вдосконалення законодавства у цій сфері.

Виїзне засідання Комітету проходить у Лікувально-реабілітаційному центрі ім. В.Гуца (с.Капітанівка, Київська обл.)

За довідками звертатися за тел.: (8044)-255-3473, (8044)-255-20-85.