18 вересня 2012, 14:00 ( Прес-служба )

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин спільно з Програмою сприяння парламенту України та Інформаційно-консультаційним жіночим центром проводитиме круглий стіл на тему: "Ситуація у сфері забезпечення прав та можливостей сільських жінок в Україні"

 

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин спільно з Програмою сприяння парламенту України та Інформаційно-консультаційним жіночим центром проводитиме круглий стіл на тему: "Ситуація у сфері забезпечення прав та можливостей сільських жінок в Україні" (вул. Грушевського 18/2 кім.11).

Під час круглого столу планується, зокрема, обговорити та окреслити можливі шляхи вирішення проблем щодо становища сільських жінок в Україні, яке за багатьма аспектами є значно гіршим, аніж становище інших категорій населення: відсутність сучасних умов для цивілізованого побуту, важкі немеханізовані умови праці, обмежений доступ до навчання новим технологіям та неможливість придбання технічних засобів для ведення господарства; обмежений доступ до кредитів, до участі у прийнятті рішень, плануванні та контролі за процесом створення та розвитку кооперативів. Скорочення в селах та малих містах кількості освітніх закладів, медичних установ призводить до обмеження можливостей освіти та охорони здоров’я дівчат і жінок.

В роботі заходу братимуть участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, наукових установ, громадських організацій та засобів масової інформації.

 

Тел. для довідок: 255-44-41, 255-40-68

 

 

Вхід за картками акредитації