23 вересня 2003, 16:02

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проект закону про внесення змін до ст. 4 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом"

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проект закону про внесення змін до ст. 4 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом", внесений Кабінетом Міністрів України.

Проект спрямований на створення умов для укріплення статусу та кадрового складу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади з питань фінансового моніторингу шляхом визначення його центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом.

Змінами до ст. 4 Закону, якою визначено статус уповноваженого органу виконавчої влади з питань фінансового моніторингу, пропонується слова "урядовий орган державного управління, який діє у складі Міністерства фінансів України" замінити словами "центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом".

На думку членів Комітету, прийняття законопроекту сприятиме вдосконаленню системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, а також дозволить виконати відповідні рекомендації Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF).