18 вересня 2003, 15:20

У рамках візиту Голови Верховної Ради України до Брюсселя, у четвер, 18 вересня, відбулася зустріч Володимира Литвина з Президентом Палати Представників Бельгії Германом де Кроо

У рамках візиту Голови Верховної Ради України до Брюсселя, у четвер, 18 вересня, відбулася зустріч Володимира Литвина з Президентом Палати Представників Бельгії Германом де Кроо.

Під час зустрічі було обговорено питання парламентської співпраці, зокрема, щодо надання Україні допомоги з боку Палати Представників Бельгії у питаннях адаптації українського законодавства до законодавства Європейського Союзу.

Коментуючи підсумки зустрічі, Герман де Кроо, назвав її "дуже цікавою".

"Ми вели розмову про фундаментальне прагнення українців, як на сході, так і на заході, рухатись в бік Європи", - зазначив Герман де Кроо.

У свою чергу В.Литвин зауважив, що йому було "дуже приємно почути твердження колеги про те, що об"єднаної Європи без України не буде". "Я нагадав, що Україні не потрібно іти до Європи - вона вже в Європі", - наголосив Голова Верховної Ради.

На думку В.Литвина, є всі підстави для поглиблення двосторонньої співпраці України і Бельгії. За його словами, у Бельгії "є колосальні можливості" для інвестицій в українську економіку.

В.Литвин також повідомив, що він запросив Германа де Кроо відвідати Україну з офіційним візитом.

Як повідомлялося раніше, 18 вересня розпочався дводенний офіційний візит Голови Верховної Ради України Володимира Литвина до Королівства Бельгії та Королівства Нідерландів.

У Брюсселі В.Литвин зустрівся з Президентом Європейського Парламенту П.Коксом та Генеральним Секретарем Ради Європейського Союзу Х.Соланою.

У Гаазі (Нідерланди) 19 вересня В.Литвин, згідно з програмою візиту, зустрінеться з віце-прем'єр-міністром, міністром фінансів Нідерландів Г.Залмом, Президентом Палати Представників Генеральних Штатів (парламенту) Нідерландів Ф.Вейсгласом та віце-президентом Сенату Генеральних Штатів Нідерландів М.Бірман-Беукема то Ватер, міністром закордонних справ Нідерландів Я. Де Хооп Схеффером.

Цього ж дня Голова Верховної Ради України повернеться до Києва.