25 вересня 2003, 17:26

Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадій Удовенко взяв участь у конференції "Європейський Союз та Україна: стратегія відносин в контексті розширення"

Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадій Удовенко взяв участь у конференції, організованій Інститутом "Схід-Захід", на тему "Європейський Союз та Україна: стратегія відносин в контексті розширення".

На конференції обговорювалися нагальні завдання поглиблення європейської інтеграції в контексті сучасної ситуації.

Г. Удовенко відзначив, що незважаючи на значні зусилля України з посилення співпраці з ЄС, включаючи адаптацію законодавства, запровадження нових інституцій, Євросоюз все ж не робить кроків для підтримки майбутнього отримання Україною статусу асоційованого члена.

Присутній на конференції представник Ради ЄС Корнеліус ван Рій знову заявив, "що це питання не стоїть в порядку денному".

Голова Комітету підкреслив, що Україна повинна продовжувати акцентувати зусилля на проведенні економічних реформ та поглибленні демократичних перетворень, які дозволять нам наблизитися до європейський стандартів в усіх сферах. Не в останню чергу потрібно посилити роботу по адаптації українського законодавства до умов ЄС.