25 вересня 2003, 17:25

Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку рекомендував парламентові прийняти за основу та в цілому проект закону про внесення змін до ст. 67 Закону України "Про Державний бюджет на 2003 рік"

Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку рекомендував парламентові прийняти за основу та в цілому проект закону про внесення змін до ст. 67 Закону України "Про Державний бюджет на 2003 рік", внесений Кабінетом Міністрів України.

Члени Комітету зазначили, що прийняття законопроекту дасть можливість використовувати 65 відсотків коштів Державного дорожнього фонду України не тільки "на розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування магістрального значення", а також на "фінансування будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та споруд на них, проектно-вишукувальні, науково-дослідні та впроваджувальні роботи, розвиток виробничих потужностей дорожніх організацій, утримання галузевих медичних закладів, управління дорожнім господарством у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів".