17 вересня 2021, 15:07 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Руслан Стефанчук обговорив із керівництвом Міністерства фінансів США реформи в економічній та фінансовій сферах


Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук обговорив хід реформ в економічній та фінансовій сферах з виконувачем обов’язків заступника Міністра фінансів Сполучених Штатів Америки з міжнародних питань Енді Бауколом. У зустрічі також узяв участь голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Руслан Стефанчук висловив вдячність США за сприяння у впровадженні багатьох реформ, що спрямовані на забезпечення сталого економічного зростання.

«За два роки ми забезпечили макроекономічну стабільність в Україні, вийшли на економічне відновлення і продовжуємо працювати в тому ж напрямку. Зокрема, на наступний тиждень у Парламенті України заплановано розгляд низки важливих законопроєктів. Насамперед увага буде приділена заслуховуванню законопроєкту про Державний бюджет України на 2022 рік», – поінформував Руслан Стефанчук.

Він зазначив, що вперше основою для формування проєкту держбюджету стала середньострокова бюджетна декларація на три роки.

«Елементи середньострокового й довгострокового планування хочемо й надалі використовувати для визначення пріоритетів в економічній та фінансовій сферах. Також найближчим часом в наших планах розгляд важливого «ресурсного» законопроєкту №5600, який стосується наповнення української казни», – розповів Руслан Стефанчук.

Учасники зустрічі обговорили й інші законопроєкти, що є важливими для подальшого сталого розвитку економіки України. Енді Баукол дав високу оцінку зусиллям України на шляху до забезпечення економічного зростання та висловив готовність продовжувати надавати необхідну для цього допомогу.

Джерело: Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України