07 липня 2021, 12:32 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Питання екологічної та техногенної безпеки на об’єктах AT «Укрзалізниця» розглянуто на засіданні міжфракційного депутатського об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України»

6 липня у Верховній Раді відбулося засідання міжфракційного депутатського об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України».

Під час засідання учасники обговорили питання екологічної та техногенної безпеки на об’єктах AT «Укрзалізниця», будівництва гілки залізничного сполучення за маршрутом Білокуракине – Сватове в Луганській області, проблеми модернізації залізничної інфраструктури та використання коштів на ці потреби, запровадження проектів щодо автоматизованих систем в АТ «Укрзалізниця». Також народні депутати заслухали інформацію від правоохоронних органів щодо стану розслідувань окремих кримінальних проваджень тощо.

Обговорюючи питання будівництва гілки залізничного сполучення за маршрутом Білокуракине – Сватове в Луганській області, учасники засідання відзначили, що будівництво цієї гілки створить можливості для розвитку економіки Луганщини, водночас потрібно дбати про безпеку мешканців регіону.

У засіданні взяли участь народні депутати-члени міжфракційного депутатського об’єднання, представники АТ «Укрзалізниця», Міністерства інфраструктури, Міністерства економіки, Державної служби з питань надзвичайних ситуацій, правоохоронних органів, громадських організацій.