02 липня 2021, 18:19 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Руслан Стефанчук розповів, які зміни очікують на Хмельниччину

 

Створення нових можливостей для жителів Хмельницької області обговорили на засіданні Міжфракційного депутатського об’єднання «За Хмельниччину» за участю Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука.

Основним питанням порядку денного став перебіг будівництва «Палацу спорту» на вул. Прибузькій, який споруджується в межах національної програми «Велике будівництво».

«Палац спорту має велику соціальну значущість для всієї Хмельницької області. Тут можна буде проводити не лише спортивні, а й культурно-мистецькі заходи: концерти, виставки, фестивалі», – зазначив Руслан Стефанчук.

Учасники засідання також обговорили можливості покращення приміських пасажирських перевезень на Хмельниччині.

«Розвиток приміських залізничних транспортних систем може принести величезні суспільні вигоди. Зокрема, ми маємо зосередити увагу на створенні зручного, якісного, дешевого приміського сполучення в межах Хмельниччини», – підкреслив Перший заступник Голови Парламенту України.

Руслан Стефанчук також наголосив на важливості відновлення історичних пам’яток і розвитку туристичної галузі Хмельниччини.

«Хмельниччина – регіон, що має можливість презентувати потужний потенціал об’єктів історико-культурної та архітектурної спадщини. Але, на жаль, сьогодні більшість із них потребують суттєвого відновлення. Лише чотири пам’ятки архітектури Хмельниччини потрапили до проєкту «Велика реставрація». До конкурсу були допущені лише об’єкти державної форми власності. Водночас чимало пам’яток архітектури національного значення, що потребують реставрації, знаходяться в комунальній формі власності», – зазначив Руслан Стефанчук.

За його словами, спільне завдання Міжфракційного депутатського об’єднання «За Хмельниччину» – «розвивати Хмельницьку область та Україну загалом». «Варто докласти максимальних зусиль, аби перетворити її на привабливий, комфортний та безпечний для проживання край», - зазначив Руслан Стефанчук.

Джерело: Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України