18 травня 2021, 15:03 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив пленарне засідання.

Головуючий зазначив, що сьогодні День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

На пропозицію Голови Верховної Ради України народні депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто загинув у цій трагедії.

З оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями виступили представники депутатських фракцій і груп.

Після закінчення виступів Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук оголосив про створення у Верховній Раді трьох міжфракційних депутатських об’єднань: «За сімейні цінності та здоровий спосіб життя», «Прості рішення та результати», «Рух проти агресії РФ».

Народні депутати продовжують розглядати правки до проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони №2195.

Парламентарії розпочали розгляд з 410-ї правки.

До перерви народні депутати розглянули 601 правку з 776-и порівняльної таблиці законопроекту.

За результатами голосування правки, на яких наполягали їх автори, не були підтримані.

Головуючий оголосив перерву у засіданні.

Після перерви народні депутати продовжили розглядати правки до законопроекту №2195.

Після закінчення розгляду всіх правок головуючий поставив на голосування 26 правок на підтвердження.

Після закінчення розгляду всіх правок головуючий поставив на голосування 26 правок на підтвердження. На підтвердженні правок, врахованих Комітетом, наполягали народні депутати Юлія Тимошенко, Вадим Івченко і Володимир Кабаченко.

За результатами голосування усі правки були підтверджені.

Верховна Рада 272 голосами прийняла проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони №2195 в другому читанні та в цілому як Закон в редакції Комітету із подальшим техніко-юридичним доопрацюванням.

Народні депутати 274 голосами прийняли проект Постанови про внесення змін до порядку денного п'ятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання №4690-12.

Постановою включено до порядку денного п'ятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 2 лютого 2021 року №1164-IX, законопроекти згідно з переліком.

Народні депутати розглянули ряд проектів постанов про скасування рішення Верховної Ради України від 15 квітня 2021 року про прийняття у другому читанні та в цілому як закону України проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост №4535.

Проекти постанови доповіли їх автори.

Після закінчення виступів Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук оголосив про створення у Верховній Раді міжфракційного депутатського об’єднання «Розвиток відносин Україна-Катар» та про входження народного депутата Антона Яценка до складу депутатської фракції «Батьківщина».

Головуючий закрив пленарне засідання.