28 квітня 2021, 12:15 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження №103 про скликання 29 квітня позачергового пленарного засідання Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження №103 про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання.

У зв’язку з вимогою 160 народних депутатів України про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту Верховної Ради України:

1. Скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання на 16 годину 29 квітня 2021 року, на якому розглянути проект Постанови Верховної Ради України про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів з метою зниження ціни на електричну енергію для побутових споживачів, які постійно проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій (реєстр. №5382).

2. Апарату Верховної Ради України забезпечити підготовку і проведення цього позачергового пленарного засідання Верховної Ради України та поінформувати народних депутатів України про питання, розгляд якого заплановано на ньому.

 

Голова Верховної Ради

            України                                                                     Д.РАЗУМКОВ