17 грудня 2020, 16:07 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому законопроект щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України

На засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики народні депутати розглянули доопрацьований до другого читання законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України №3987.

Проектом пропонується внести зміни до статей 12, 21, 32, 36 Закону «Про Державний земельний кадастр» щодо визначення складу відомостей Державного земельного кадастру про державний кордон України, а також підстав та порядку їх внесення до Державного земельного кадастру.

Також пропонується внести зміни до статей 9, 20, 25, 42, 67 Закону  «Про землеустрій» щодо обов’язковості землеустрою та документації із землеустрою.

Прийняття акта дозволить внести до Державного земельного кадастру відомості про державний кордон на підставі затверджених документів демаркації (редемаркації, делімітації) державного кордону України.

Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект №3987 у другому читанні та в цілому як Закон у редакції Комітету із подальшим техніко-юридичним доопрацюванням.

 Народні депутати перенесли на наступне засідання Комітету розгляд законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин №4396, на якому заплановано заслухати з цього питання Голову Держпродспоживслужби.

На засіданні члени Комітету розпочали розгляд законопроектів про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення процедур експертизи, реєстрації сортів рослин та обігу насіння №3680 та щодо сортів рослин, насіння та садивного матеріалу №3680-1.

 Крім того, народні депутати затвердили розклад засідань Комітету на січень 2021 року.