28 липня 2020, 19:50 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Голова Верховної Ради України провів телефонну розмову зі Спікером Кнессету Держави Ізраїль

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів телефонну розмову зі Спікером Кнесету Держави Ізраїль Ярівом Левіном. Дмитро Разумков привітав пана Левіна з обранням Спікером та висловив сподівання на поглиблення міжпарламентської співпраці держав.

“Україну та Ізраїль багато чого об’єднує, у тому числі - щоденна боротьба за власний суверенітет. Ми дуже вдячні за ту підтримку, яку відчуваємо з боку Ізраїлю”, - наголосив Голова Верховної Ради.

Дмитро Разумков також подякував панові Спікеру за оперативне погодження Кнесетом Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем. “Сподіваємось, що Уряд вашої держави так само оперативно розгляне та схвалить Угоду”, - зазначив він.

Окрім того, Голова Верховної Ради зауважив, що Україна високо цінує політичний діалог між парламентами держав. “Розраховуємо, що найближчим часом в Кнесеті буде сформовано депутатську групу з міжпарламентських зв’язків з Україною. Це дозволить вивести співробітництво наших держав на якісно новий рівень”, - підкреслив Дмитро Разумков.