23 квітня 2020, 16:00 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

Засідання Комітету проходитиме у режимі відеоконференції за адресою  вул. Садова, 3-а, зал  засідань № 330.

ПОРЯДОК ДАННИЙ

І. Проекти законів України, у підготовці яких на розгляд

Верховної Ради України Комітет приймає участь (індекс 1)

 

1. Про  внесення змін до Закону України «Про Вищий антикорупційний суд» у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» (реєстр. № 3299, суб’єкт права законодавчої ініціативи – народні депутати  України Монастирський Д.А., Костін А. Є. та інші). 

  

2. Про  внесення змін до Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» (реєстр. № 3304, суб’єкт права законодавчої ініціативи – народні депутати  України Янченко Г.І., Монастирський Д.А. та інші). 

 

3. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності діяльності Національного агенства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (реєстр. № 3335, суб’єкт права законодавчої ініціативи – народні депутати  України Мотовилець А.В., Мовчан О.В.  та інші). 

 

II. Проекти нормативно-правових актів,

які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності

вимогам антикорупційного законодавства 

 та з метою проведення антикорупційної експертизи 

 

4. Про проекти нормативно-правових актів (проекти законів України реєстр. №№ 2372 (із зауваженнями), 2809, 3205, 3205-1, 3364, 3358-П, 2730 (із зауваженнями), 2730-1 (із зауваженнями), 2730-2 (із зауваженнями),  2831-1, 2831-2).

5. Про інформацію Заступника Генерального прокурора-керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. щодо закриття Вищим антикорупційним судом кримінального провадження за обвинуваченням колишнього прокурора Кулика К.Г.