30 березня 2020, 13:00 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Позиція Парламенту щодо порядку денного позачергового засідання є консолідованою, - Дмитро Разумков

 


Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков на початку засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп подякував народним депутатам за конструктивну роботу. «Останніми днями Верховна Рада працює над підготовкою питань до позачергового засідання більш ніж напружено, майже цілодобово», - зазначив Дмитро Разумков і поінформував, що вчора, у вихідний день керівники депутатських фракцій і груп разом з Прем’єр-міністром України дискутували та доопрацювали ті законопроекти, які сьогодні винесені на позачергове засідання.

Голова Парламенту також зауважив, що Верховна Рада долучилася до підготовки законопроектів, що вносяться Урядом, зокрема, - щодо змін до Державного бюджету України на 2020 рік. «Багато пропозицій та зауважень від депутатського корпусу було враховано, і це збалансувало документ», - зазначив Дмитро Разумков. 

Він також окремо подякував робочій групі з представників всіх фракцій та груп, яка працювала на базі Комітету з питань економічного розвитку під керівництвом Дмитра Наталухи над законопроектом щодо забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусу. «Вийшов складний, великий законопроект, але він консолідував Парламент і вчора це, мабуть, був єдиний документ, що не викликав дискусій», - підкреслив політик.

Голова Верховної Ради також відзначив ефективну роботу комітетів в очному та дистанційному режимі. «Всі виконують свої обов’язки в повному обсязі. Ми бачимо консолідовану позицію Парламенту, адже всі розуміють виклики, які стоять перед нашою державою - коронавірус та економічна криза, що насувається на багато держав світу. Сьогодні практично всі відклали політичні аспекти та працюють на користь держави. Парламент докладає максимум зусиль, працюючи на державу, щоб пом’якшити проблеми, що насуваються на Україну», - наголосив він.

Окремо Дмитро Разумков подякував працівникам Апарату. «Люди працюють майже цілодобово, і це героїчний вчинок, тому дуже дякую за вашу роботу», - зазначив він.

Голова Верховної Ради також повідомив про звернення профільного Комітету щодо необхідності оперативно прийняти законопроект № 3254 «Про внесення зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців». Дмитро Разумков запропонував провести сьогодні ще одне позачергове засідання, на якому розглянути законопроект № 3254. Погоджувальна рада підтримала таку пропозицію.


Фото можна скачати тут