11 березня 2020, 12:32 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Щодо зустрічей народних депутатів від фракції “Опозиційна платформа - За життя” із представниками Державної Думи та Президентом Російської Федерації

 


У зв'язку з численними зверненнями представників засобів масової інформації щодо зустрічей народних депутатів України від фракції “Опозиційна платформа - За життя” із представниками Державної Думи та Президентом Російської Федерації 10 березня 2020 року, повідомляємо, що ці зустрічі відбулися за ініціативи політичної партії “Опозиційна платформа - За життя”. 

Керівництво та представники вказаної фракції не були  уповноважені вести перемовини від імені Верховної Ради України, а обговорення ними будь-яких питань під час їхньої поїздки не погоджувалось. Крім того,  народні депутати, які взяли участь у поїздці до Російської Федерації, відрядження в Апараті Верховної Ради України не оформлювали. 

Таким чином, народні депутати фракції “Опозиційна платформа - За життя” здійснили приватну поїздку до Російської Федерації і під час цих зустрічей висловлювали позицію виключно своєї політичної сили.


Прес-служба Апарату Верховної Ради України