23 січня 2020, 12:03 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

У Криму майорітиме український прапор, - Дмитро Разумков

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у рамках робочої поїздки до Одеської області ознайомився з навчальною базою військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного та поспілкувався з педагогами й учнями закладу.

«З 2014 року багато що змінилося в нашій державі, у тому числі й ставлення до армії та захисту Батьківщини. Потрібно зробити ще багато для того, щоб повернути Крим та Донбас. Але сподіваюся, що наступного разу ми з вами зустрінемося уже в Криму, де знову майорітиме український прапор», - зазначив Дмитро Разумков.

Голова Парламенту також вручив особовому складу ліцею відзнаки Верховної Ради України за зразкове виконання службових обов’язків, відданість справі навчання та військово-патріотичного виховання молоді, сприяння захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Довідково: Військово-морський ліцей є державним загальноосвітнім навчальним закладом ІІІ ступеня з військово-професійною спрямованістю навчання та допрофесійної підготовки, що передбачає проведення поглибленої допризовної та посиленої фізичної підготовки і виховання в молоді готовності до військової служби.

У квітні 2014 року через анексію Криму Військово-морський ліцей передислоковано з м. Севастополя до м. Одеси. Приховано було вивезено Бойовий прапор. 1 вересня 2014 року Військово-морський ліцей відновив своє функціонування в м. Одесі.