21 січня 2020, 11:19 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Комітет з питань екологічної політики та природокористування за період другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання розглянув 164 питання

За період роботи другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання проведено – 22 засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування, на яких розглянуто – 164 питання, в тому числі щодо контролю за виконанням законів, постанов, власних рішень – 45. Внесено на розгляд Верховної Ради та розглянуто на засіданні Комітету – 20 законопроектів, з підготовки яких Комітет визначено головним, та 67 висновків на законопроекти направлено до головного комітету.

Верховна Рада України прийняла ряд законодавчих актів, підготовлених Комітетом, серед яких: законів – 5, постанов Верховної Ради – 10, прийнято у першому читанні – 1 законопроект.

Проведено парламентські слухання на тему: «Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п'ять років» (27 листопада 2019 року), два виїзні засідання Комітету (на тему: «Екологічний стан Кривбасу: проблеми та шляхи їх вирішення» у м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. і на тему: «Проблемні питання в лісовій галузі та їх законодавче врегулювання» на базі відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція»).

Також протягом другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання Комітетом проведено: 18 робочих нарад, зустрічей; три круглих столи тощо з питань, які віднесено до предметів відання Комітету та один особистий прийом громадян. Члени Комітету брали участь у 13 заходах (конференції, семінари, засідання колегій тощо). Розглянуто 1705 листів і звернень народних депутатів України, центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадян та громадських організацій.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/36iVKlz