12 грудня 2019, 17:30 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

На Волині проведено інформаційно-освітні заходи про діяльність Верховної Ради України

 У Волинській області представники Програми USAID РАДА спільно з Апаратом Верховної Ради України провели низку заходів, спрямованих на інформування жителів регіону про роботу національного парламенту. Заходи тривали протягом трьох днів у Луцьку, Рожищі, Ківерцях та Володимирі-Волинському.

До проведення заходів долучилися народні депутати Ірина Констанкевич, Вячеслав Рубльов та Соломія Бобровська.

У Луцьку були презентовані експозиція «Рада Інфо» та діяльність парламентського Освітнього центру. Традиційною складовою візитів у регіони стали уроки для школярів, які проводяться в рамках діяльності Освітнього центру Верховної Ради України.

У рамках заходів було проведено дводенний тренінг для помічників народних депутатів, під час якого учасники навчальної сесії вдосконалили свої знання щодо діяльність народного депутата, отримали корисні навички командної роботи.

Також відбулася зустріч народних депутатів з представниками органів місцевого самоврядування та громадського сектору. Її учасники мали нагоду обмінятись досвідом ефективної комунікації органів місцевого самоврядування, громадськості та народних депутатів України.

Крім тренінгу, Програма провела для команд народних депутатів майстер-клас «Помічники для помічників». Присутні обговорити кращі практики роботи в окрузі та комунікації з виборцями. Участь у тренінгу та майстер-класі взяли помічники народних депутатів України Ігоря Гузя, Ірини Констанкевич, Вячеслава Рубльова, Соломії Бобровської, Сергія Литвиненка, Ігоря Палиці та Олександра Ковальчука.

Ще одним заходом триденної програми стало спілкування студентів Юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з народними депутатами Іриною Констанкевич, Вячеславом Рубльовим та Соломією Бобровською.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).