10 грудня 2019, 09:29 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулася зустріч з Помічником заступника Генерального секретаря НАТО з питань оборонних інвестицій Гордоном "Скіп" Девісом

 

У зустрічі, яка відбулася 9 грудня, взяли участь Голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, Радник з питань політики безпеки Томаш Стрихаж, Заступник Директора Офісу зв’язку НАТО Крістофер Дагган, старший політичний радник Оксана Осадча.

Українську сторону на зустрічі представляли: Голова Комітету Олександр Завітневич, заступник Голови Комітету Мар’яна Безугла, член Комітету Ігор Копитін, Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді.

Сторони зосередили увагу на питанні реформування оборонно-промислового комплексу України. Особливої важливості у цьому контексті набуло прийняття у першому читанні проекту Закону про оборонні закупівлі.

Також іноземних гостей було поінформовано про основні напрями діяльності Комітету Верховної ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, його підкомітетів та утворених робочих груп.

Представники Північно-атлантичного альянсу в Україні запевнили у всебічній підтримці позитивних змін в Україні, у тому числі у законодавчій сфері.