09 грудня 2019, 17:25 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Невеликі міста України розвиватимуться завдяки реформі децентралізації, - Дмитро Разумков

 Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у рамках робочої поїздки відвідав місто Бердичів Житомирської області. Під час візиту він ознайомився з роботою Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова та Бердичівського музично-драматичного театру і поспілкувався з працівниками закладів. 

“У місті є ряд проблемних питань. Вирішити їх всі одразу не вийде, але є певні напрацювання. Ми почули позицію органів міської та обласної влади і готові допомагати у питаннях, що залежатимуть від Верховної Ради України”, - запевнив Дмитро Разумков.


Голова Парламенту звернув увагу на позитивні зміни, які відбулися у місті за минулі роки. “Я приїхав на свою малу Батьківщину, де прожив 14 років. З того часу багато що змінилося на краще, і драмтеатр - тому яскраве підтвердження. Тож сподіваюсь, що Бердичів й інші невеликі міста України розвиватимуться і надалі”, - зазначив він.

Дмитро Разумков також висловив сподівання на ефективне завершення реформи децентралізації в Україні. “Просто реформа ніколи не дає результату - потрібні люди, які будуть її імплементувати на місцях. Успіх реформи децентралізації залежить від людей, які живуть і працюють у громадах. Саме від них залежить відсутність чи наявність змін на краще”, - наголосив Голова Парламенту.

Окрім того, у рамках візиту Голова Верховної Ради відвідав 26-у окрему артилерійську бригаду імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича, де поспілкувався з командуванням та військовослужбовцями, а також ознайомився з процесом виробництва на Бердичівській фабриці одягу.