04 грудня 2019, 17:36 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

За сприяння Європарламенту відбувся сьомий раунд Діалогів Жана Моне


Українська делегація депутатських фракцій та груп під керівництвом Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова провела чергову зустріч у форматі Діалогів Жана Моне, на якій було підтверджено прагнення до подальшого впровадження інституційної реформи Українського Парламенту.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков зауважив, що попередньо було досягнуто згоди щодо необхідності оновлення Меморандуму про взаєморозуміння. “Формат Діалогів Жана Моне є унікальним майданчиком для створення міжфракційного консенсусу. Такий діалог є основою для здійснення інституційних реформ у дев'ятому скликанні Парламенту. Ми погодилися, що необхідно вивести інституційну реформу на якісно новий рівень”, - повідомив Дмитро Разумков.

Окрім того, учасники сьомої зустрічі Діалогів Жана Моне дійшли згоди щодо нагальності зміни формату Години запитань до Уряду.

За результатами зустрічі було прийнято рішення про створення у Верховній Раді України групи Діалогів Жана Моне, яка буде сприяти виконанню всіх політичних домовленостей, досягнутих на  зустрічах. Першим її завданням стане координація роботи депутатських фракцій та груп щодо аналізу імплементації рекомендацій з реформування Парламенту.