03 грудня 2019, 15:49 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Громадська організація «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України» представила в парламенті творчість обдарованих людей з інвалідністю

 

До Міжнародного дня людей з інвалідністю, 3 грудня 2019 року, в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України, відбувся «Практичний семінар з художньо-прикладного мистецтва та декоративних виробів обдарованих осіб з інвалідністю».Захід спрямований на розвиток умінь та знань людини, її фантазії, втілення в життя власних творчих ідей, а також розвиток комунікацій між учасниками.


Донести до свідомості людей з вадами здоров’я, що робота для людей з інвалідністю є не тільки засобом досягнення певного рівня добробуту та економічної незалежності, а й набуття соціального досвіду, шани і поваги у суспільстві.


Організатором виставки стала Громадська організація «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України» (ГО «ВО СОІУ»), що створена у 1990 році і є найчисленнішою громадською організацією осіб з інвалідністю, налічує і фінансує 23 обласних осередки, що об’єднують більше 500 тис. інвалідів різних нозологій. Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України щорічно, завдяки державній підтримці, проводить значну кількість заходів, в яких беруть участь тисячі осіб з інвалідністю.