15 жовтня 2019, 17:34 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

У Верховній Раді України відкрилася виставка «Сучасний український космос», присвячена діяльності КБ «Південне»

 Експозиція приурочена до Всесвітнього тижня космосу і річниці запуску першого штучного супутника Землі, що відзначається у жовтні, і має на меті ознайомити народних депутатів України та громадськість з діяльністю КБ «Південне» у космічній сфері. У відкритті експозиції взяв участь Едуард Кузнєцов, радник Голови Державного космічного агентства України.

В експозиції КБП представлені макети вітчизняної оперативно-тактичної ракети, ракет-носіїв «Антарес», «Циклон-4М» та «Циклон-1М», інформаційно-презентаційні матеріали щодо рідинних ракетних двигунів, вітчизняного оперативно-тактичного комплексу та супутників, майданчик для віртуальної прогулянки Місячною промислово-дослідною базою розробки КБ «Південне»

та серія буклетів з основних напрямків діяльності КБ «Південне» (ракети-носії, космічні апарати, рідинні ракетні двигуни, реактивні рушійні установки малої тяги, розрахунково-теоретичні роботи, наземне експериментальне відпрацювання).


Народним обранцям були продемонстровані відеофільми виробництва студії КБ «Південне»: «Події та факти 2018», «65 років ДП «КБ «Південне», «Імпульсна аеродинамічна труба», «Цех складання космічних апаратів», «Адитивні технології», «Застосування нових матеріалів на ДП «КБ «Південне», «Полімерно-композитне виробництво», «Нові виробничі ділянки», «Новий обчислювальний центр», «Багатофункціональний випробувальний центр».


Ознайомитися з експозицією можна протягом пленарного тижня з 15 до 18 жовтня 2019 року в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5).

Вхід за картками акредитації.