11 жовтня 2019, 13:00 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

В Освітньому центрі Верховної Ради України проведено тематичний урок для освітян

  
Сьогодні в Освітньому центрі Верховної Ради України відбувся тематичний урок, присвячений Дню працівника освіти. Урок провели школярі для учителів та експертів.

Участь у заході взяли освітяни зі всієї України, координатори проекту з громадянського виховання та політичної просвіти дітей і молоді «Менші 18 – ми можемо більше», іноземні експерти Берлінського молодіжного форуму, представниця сенату Берліна Жана Тун та представники громадської організації «DRA. За європейське громадянство» (Німеччина).

Учні Київського ліцею бізнесу підготували для старших колег кейси з основ парламентаризму, за допомогою яких гості відчули себе законотворцями.

Також на урок до Освітнього центру завітала народний депутат України, представниця Комітету з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

Довідково. Відкриття Освітнього центру Верховної Ради України відбулося 19 липня 2019 року. Освітній центр – це сучасний інформаційний простір, який дії у приміщені Верховної Ради України за адресою: вул. М.Грушевського, 5, (кулуари першого поверху).

Освітній центр працює у форматі інтерактивних уроків, присвячених основам парламентаризму та діяльності єдиного законодавчого органу України – Верховної Ради. Інтерактивні уроки проводяться для груп по 15-24 особи. Тривалість уроку - 1 година. На сьогодні Центр приймає по 3-4 групи відвідувачів щодня. За час роботи Центру, його вже відвідали 1400 осіб.