07 жовтня 2019, 19:00 (  Прес-секретар Голови Верховної Ради України )

Дмитро Разумков завітав на урок в Освітньому центрі Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся із учнями Романо-германської гімназії №123 в Освітньому центрі, де поспілкувався зі школярами та відповів на їхні запитання.

Так, зокрема, діти цікавилися, чи важко бути головою парламенту, як часто його впізнають на вулиці і як йому вдається працювати у такому великому колективі.

«Тут головне – ті завдання, які ставлять перед собою депутати. Вже не просто мрії, а саме цілі, яких треба досягти. Дійсно, у нас велика команда, але вся Верховна Рада розуміє ціль, якої ми прагнемо – щоб Українська держава стала сильнішою, щоб громадянам було комфортно жити, щоб діти хотіли тут навчатися, зростати і любили нашу країну», – наголосив Дмитро Разумков, спілкуючись зі школярами.

На завершення зустрічі київські школярі передали Голові Верховної Ради України письмові побажання для народних депутатів. Серед них, зокрема, побажання великих успіхів, щастя і плідної роботи, а також прохання скасувати домашні завдання. Очільник парламенту пообіцяв передати всі побажання колегам з різних політичних сил.

«Думаю, що нам буде корисно не забувати, для кого ми працюємо, і розуміти, які є проблеми. Все, що ми зараз робимо, спрямоване на справжні позитивні зміни у країні», – підкреслив Дмитро Разумков.

Підсумовуючи зустріч, він зазначив, що було багато неочікуваних і дорослих  запитань. «Незважаючи на те, що це були учні 6-7 класів, запитання такі, що не завжди й доросла людина поставить», – сказав Голова Верховної Ради.