09 вересня 2019, 17:42 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Відбувся черговий тренінг для новообраних парламентаріїв та їхніх помічників «Діяльність народного депутата України та його команди»

Тренінг було проведено Програмою USAID РАДА. Навчальна сесія відбулась 5-6 вересня 2019.

Учасники дізнались про правову основу та форми роботи народних депутатів у Верховній Раді та виборчому окрузі, їхні права та обов’язки, функції їхніх помічників. Вони ознайомились з формами взаємодії та співпраці парламентарів з виборцями.

Значна увага була присвячена питанням забезпечення діяльності Верховної Ради, роботи Апарату ВРУ та секретаріатів комітетів. Учасники орієнтаційної сесії дізнались про особливості роботи парламентаріїв в округах, організацію діяльності їхніх помічників. Також вони отримали навички підготовки звіту народного депутата.

Нагадуємо, що найближчий тренінг для новообраних парламентарів та їхніх помічників Програма USAID РАДА проведе 17-18 вересня 2019.

Учасники 2-денної навчальної сесії познайомляться з одним із ключових документів парламентської діяльності - Регламентом Верховної Ради України. Тренінг дасть можливість новообраним народним депутатам та членам їхніх команд швидко увійти в роботу парламенту і надалі удосконалювати свої знання і навички.

Народних депутатів або його/її помічників, які і бажають взяти участь у тренінгу, просимо заповнити форму за посиланням http://bit.ly/2KPdWvx.