24 червня 2019, 12:02 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

А.Парубій: НАТО для України - не просто напрям, який визначила політична еліта, це напрям, який підтримується українським суспільством

   

 Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь у засіданні  Міжпарламентської Ради Україна-НАТО, яке розпочало свою роботу 24 червня у м. Львів.

На початку свого виступу під час засідання Андрій Парубій нагадав присутнім, що менше ніж через місяць в Україні відбудуться парламентські вибори. Він висловив упевненість, що вони будуть такими ж відкритими, як і вибори Президента України, які навесні довели, «що Україна є сучасною цивілізованою європейською державою». «Адже ми в Україні весь час наголошували, що для нас НАТО не просто військовий блок, не просто безпека, але це також високі європейські, євроатлантичні стандарти, в тому числі - і політичної культури», - наголосив А.Парубій.

Голова Верховної Ради переконаний, що зовнішній напрям та шлях до вступу в ЄС і НАТО залишиться незмінним, і нагадав, що саме тому український парламент вніс зміни до Конституції України, визначивши шлях до ЄС і НАТО  ключовим завданням зовнішньої політики української держави.

«Це не просто напрям, який визначила політична еліта, це напрям, який підтримується українським суспільством», - підкреслив Андрій Парубій та додав, що останні статистичні дослідження демонструють динамічне зростання кількості українців, які переконані, що Україна має стати членом НАТО.  «Парламент просто став виразником загальної суспільної потреби і суспільної думки», - підкреслив Голова Верховної Ради.


Адреса ftp, за якою ви можете отримати відео виступу Голови Верховної Ради України А.Парубія під час засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО:

ftp://217.25.194.225/

log: visitor

pass: visitor

24_06_19_PA_NATO_PARUB_VISTUP.mp4

***