12 березня 2019, 12:00 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Презентація виставки живопису Катерини Дудник

 

 Персональна виставка художниці Катерини Дудник, яка працює у стилі «казковий реалізм», відбудеться за сприяння народного депутата України О.Дубініна.

Казки в живопису - дивовижний і досить не поширений в мистецтві жанр. У ньому працюють лише ті художники, які здатні віртуозно балансувати в своїй творчості на межі реальності і фантазії, що володіють умінням побачити в повсякденному житті сюжет для своїх творів. Крім природного таланту до малювання, Катерина Дудник має прекрасну професійну підготовку, вона закінчила Національну академію образотворчого мистецтв та архітектури. Першим вчителем був тато – видатний живописець Володимир Дудник.

Художниця входить до Ізмаїльської Спілки Художників і молодіжного об'єднання національної спілки художників України. Роботи художниці Катерини Дудник увійшли у «Єдиний  художній рейтинг», в якому зазначені митці що формують світову художню спадщину 19-21 століть.

Відвідати виставку можна протягом пленарного тижня з 12 до 15 березня 2019 року в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України (вул. М.Грушевського,5).

Вхід за картками акредитації.