06 квітня 2018, 12:16 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Для делегації групи дружби «Франція-Україна» Національних Зборів Французької Республіки проведено автентичну екскурсію французькою мовою

 

Екскурсію проведено у рамках візиту делегації Національних Зборів Французької Республіки. Співробітники Інформаційного управління Апарату, які знайомили французьких колег з приміщенням будинку пленарних засідань Верховної Ради України, традиціями та основними засадами роботи українського парламенту вперше провели автентичну екскурсію французькою мовою.

Парламентарії Франції цікавилися питаннями внутрішнього облаштування приміщення Верховної Ради, історією зведення будівлі, розміщення основної реліквії – Прапора Незалежності України, змістом музейної експозиції та виставок, що тривають у кулуарах парламенту до Великого Свята Великодня, українськими Великодніми традиціями.  

Члени делегації звернули увагу на роботу народних депутатів України під час пленарного засідання та регламент його проведення, ознайомилися з розташуванням фракцій та груп у сесійній залі, ставили питання, пов’язані з роботою щодо висвітлення діяльності парламентаріїв та забезпеченням їхньої діяльності.