03 квітня 2018, 17:40 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Традиціям Великодніх свят присвячена експозиція «Тепла вода» Лариси Лукаш

 

Персональна виставка полтавської художниці Лариси Лукаш присвячена традиціям Великодніх свят, що пов’язані з  поливаним понеділком. Знайомить  відвідувачів з різноманіттям колористики української природи через роботи, що виконані в техніці холодного батику на шовку. Батик - мистецтво, яке прийшло до нас з Індонезії і являє собою багато різновидів: гарячий батик, холодний, та вільний розпис.

 

Лариса Лукаш закінчила Львівський Поліграфічний інститут ім. Івана Федоріва, факультет книжкової графіки. Член Національної спілки художників України, проживає поблизу Полтави у селищі Горбанівка. Бере участь у всеукраїнських та міжнародних виставках, її роботи знаходяться у приватних колекціях та музеях. Останні персональні виставки єкспонувалися у Національному музеї декоративного мистецтва (м. Київ), на Монетному дворі Національного банку України. Окрім батику, художниця працює з пастеллю та акрилом.

Експозиція працюватиме у кулуарах ІІІ поверху сесійного будинку парламенту (вул. Грушевського, 5) з 3 по 6 квітня 2018 р.

 

Вхід за картками акредитації.