16 січня 2018, 15:13 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Фотовиставка «АМІНА:ЖИТТЯ» представляє 34 миті яскравого, героїчного та стрімкого життя борця за свободу України Аміни Окуєвої

 

У Верховній Раді України відбулося відкриття фотовиставки «АМІНА:ЖИТТЯ», присвяченої пам’яті відданого патріота, борця за свободу України в протистоянні російській агресії, героїчної жінки Аміни Окуєвої, яка 30 жовтня 2017 року трагічно загинула від рук проросійських найманців.

На відкриті виставки були присутні народні депутати України Антон Геращенко та Тетяна Чорновол, а також мати Аміни Окуєвої, журналіст Ірина Камінська.

34 фотографії - 34 миті її яскравого, героїчного та стрімкого життя Аміни Окуєвої:

17 чорно-білих аматорських фотографій з особистого архіву Аміни: трагічні події Майдану і фронтове життя в гарячих точках неоголошеної війни на території суверенної України - Дебальцеве, Щастя, Зайцеве, Авдіївська промзона, Троїцьке, Світлодарська дуга.

17 кольорових фотографій роботи Олександри Лисицької, талановитої фотохудожниці з Луганська: дивовижний образ прекрасної та надзвичайно сильної жінки, здатної протистояти будь-яким загрозам.

Улюблені рядки Аміни: "Безумство хоробрих - ось мудрість життя!" стали епіграфом до її дивовижного життя, яке вона безстрашно віддала за Україну, ставши справжнім символом боротьби за волю і справедливість у протистоянні російській агресії.

Фотовиставка "АМИНА: ЖИТТЯ" в будинку Верховної Ради України буде представлена з 16 по 19 січня 2018 року.

Вхід за картками акредитації.