05 серпня 2003, 15:50

Звіт Інформаційного управління

За час роботи третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання на веб-сайті Верховної Ради було розміщено 929 інформаційних повідомлень про роботу парламенту.

На “Інформаційному сервері Верховної Ради України” за шість місяців з’явилось 146 повідомлень про заходи за участю керівництва Верховної Ради, 14 – про парламентські слухання, 34 - про проведення круглих столів, конференцій, семінарів, 7 – про міжнародні візити. Найбільшу частку у загальному обсязі становлять повідомлення про діяльність парламентських комітетів: засідання, законотворчу роботу – близько 750.

За січень - липень Інформаційним управлінням підготовлено 20 випусків тижневика “Парламентські вісті. Хроніка законотворення”, в яких широко висвітлювались пленарні засідання, Дні Уряду, парламентські слухання, а також були розміщені повідомлення з веб-сайту Верховної Ради.

Інформаційним управлінням забезпечено висвітлення засобами масової інформації 294 заходів, які відбувались у Верховній Раді. Серед них – 57 прес-конференцій керівників комітетів і фракцій, народних депутатів, в тому числі 13 – керівництва Верховної Ради України. Постійно аналізувалась діяльність засобів масової інформації  висвітлення роботи парламенту та проводився моніторинг їх роботи. У період роботи третьої сесії щоденно здійснювалась підготовка і розсилка добірки повідомлень “Головні події дня” (друкованих і електронних версій) за матеріалами провідних інформаційних агентств, а також огляд “Події в Україні: провідні теми дня в друкованих та електронних ЗМІ”. 

Протягом роботи третьої сесії четвертого скликання Інформаційним управлінням здійснювалось інформаційно – бібліотечне забезпечення народних депутатів України, їхніх помічників-консультантів та працівників Апарату Верховної Ради України. Послугами бібліотеки користувались 322 народних депутати, всього було залучено 1446 користувачів. Управлінням також готувалися огляди регіональної преси, книжкові виставки, бібліографічні покажчики, надавались інформаційні довідки, проводилися оглядові екскурсії.

 

 

* * *