14 червня 2002, 17:53

Засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України відбудеться у понеділок, 17 червня 2002 року

Засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України відбудеться у понеділок, 17 червня 2002 року. В ході засідання планується, зокрема, обговорити питання порядку денного першої сесії Верховної Ради України четвертого скликання та розклад засідань парламенту на 18-21 червня 2002 року.

Відповідно до проекту розкладу засідань Верховної Ради на наступний тиждень, планується, що у вівторок, 18 червня, парламент заслухає звіт Кабінету Міністрів України про виконання Закону "Про Державний бюджет України на 2001 рік".

У середу, 19 червня, проект документу передбачає проведення парламентських слухань з питань бюджетної політики на 2003 рік.

Проектом розкладу засідань Верховної Ради планується, що у четвер, 20 червня (день прийняття рішень), народні депутати розглянуть проекти Постанов про День Уряду у липні та про обрання народних депутатів членами Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації. В цей же день планується, зокрема, розгляд з пропозиціями Президента України законопроектів "Про погашення заборгованості із заробітної плати та інших видів грошових виплат", а також низки законопроектів про внесення змін до законів: "Про оплату праці", "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" та інших чинних законодавчих актів.
Проект розкладу парламентських засідань передбачає, що у п'ятницю, 21 червня, парламентарії заслухають Звіт Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2001 рік.