22 січня 2015, 10:56 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Члени Комітету з питань європейської інтеграції провели зустріч з делегацією Парламенту Грузії

Члени Комітету з питань європейської інтеграції провели зустріч з делегацією Парламенту Грузії у складі Голови Комітету у закордонних справах Тедо Джапарідзе, Першого заступника голови Комітету Звіада Квачантірадзе, Голови Комітету з питань європейської інтеграції Віктора Долідзе, Заступника голови Комітету з питань безпеки та оборони Давида Дарчіашвілі. Супроводжував делегацію Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба. Від Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції у зустрічі взяли участь Перший заступник Голови Комітету Остап Семерак, секретар Комітету Олена Сотник, члени Комітету Оксана Юринець та Мустафа Найєм.

Сторони підкреслили важливість українсько-грузинських відносин та наголосили на необхідності подальшого розвитку співпраці між парламентами України та Грузії як у двосторонньому, так і багатосторонньому форматах. 

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо роботи відповідних комітетів українського та грузинського парламентів, стану імплементації угод про асоціацію, підписаних Україною та Грузією з ЄС, а також щодо співробітництва України та Грузії з ЄС у візовій сфері.