16 січня 2015, 10:59 ( Прес-служба )

В.Гройсман: Спільними зусиллями Президента, Парламенту і Уряду 2015 рік буде роком відновлення парламентаризму і проведення реформ

 

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман переконаний, що спільними зусиллями Президента, Парламенту і Уряду 2015 рік буде роком відродження України, відновлення парламентаризму і проведення успішних та якісних реформ.

Відкриваючи пленарне засідання Парламенту у п’ятницю, В.Гройсман зазначив, що 16 січня «є чорним днем в історії парламентаризму і Української Держави». «Рік тому у залі цього Парламенту були прийняті закони, які знищували нашу державність, демократію і свободу, призвели до загибелі мирних громадян, до того, що виборюючи свою свободу, багато людей втратили життя і здоров’я», - сказав він.

Тому, наголосив В.Гройсман, всім нам необхідно усвідомити, що на Парламент нинішнього скликання «покладено величезну відповідальність за проведення реформ, утвердження демократії, за те, щоб Україна врешті стала успішною державою». «А успішною вона буде лише тоді, коли кожен громадянин буде відчувати себе вільним, захищеним, а Україна буде по-справжньому демократичною європейською державою», - сказав він.

«Ми маємо в ім’я пам’яті загиблих, в ім’я наших героїв, які сьогодні боронять нашу незалежність, зробити усе, щоб Україна відбулася. Переконаний, що зусиллями Президента, Парламенту і Уряду 2015 рік буде роком відродження України, відновлення парламентаризму і проведення успішних і якісних реформ», - заявив В.Гройсман.

***