Новини

27 січня 2022, 18:00

Верховна Рада щиро вдячна Сейму Польщі за ухвалення резолюції на підтримку України, - Заступниця Голови Парламенту Олена Кондратюк

докладніше
27 січня 2022, 17:30

Комітет з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому законопроект про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб (відео)

докладніше
27 січня 2022, 16:45

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо удосконалення надання медичної допомоги

докладніше
27 січня 2022, 16:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
27 січня 2022, 14:59

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
27 січня 2022, 14:39

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" щодо визначення критичних сховищ газу та критичних магістральних трубопроводів транспортування газу"

докладніше
27 січня 2022, 14:14

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України"

докладніше
27 січня 2022, 14:10

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав ратифікацію Угод з ЄІБ про кредити на ремонт доріг та модернізацію міського транспорту

докладніше
27 січня 2022, 14:04

Прийнято Закон "Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо офіційної кредитної підтримки розвитку спроможностей Військово-Морських Сил Збройних Сил України"

докладніше
27 січня 2022, 13:49

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення завдань та основ підготовки і ведення національного спротиву"

докладніше
27 січня 2022, 13:30

Руслан Стефанчук: Парламент не зупиняє свою роботу, а лише змінює черговість пленарних тижнів

докладніше
27 січня 2022, 13:07

Прийнято Постанову "Про календарний план проведення сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання"

докладніше
27 січня 2022, 12:50

Звернення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

докладніше
27 січня 2022, 11:38

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади

Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів

29 червня 2021

Ігор Абрамович: ТСК з питань захисту прав інвесторів стала дієвим майданчиком реагування на порушення законності

Таку думку висловив народний депутат України, коментуючи результати першого року роботи Спецкомісії.

За словами парламентаря, від моменту звернення інвестора до моменту успішного вирішення кейсу Тимчасовій спеціальній комісії в середньому необхідно було близько двох місяців.

«Вважаю це чудовим результатом, беручи до уваги той факт, що до моменту звернення в ТСК інвестори, подекуди, не могли захистити свої законні права упродовж багатьох років» - відмітив Абрамович.

Загалом, серед проблем, з якими найчастіше звертався бізнес до членів ТСК, І. Абрамович відмітив скарги на незаконне втручання в господарську діяльність, неефективне здійснення досудового розслідування, безпідставне накладення арешту на активи, посягання на право приватної власності, невиконання судових рішень та інші кейси.

«З 16 бізнес-кейсів, які Спецкомісія взяла в роботу, 6 - успішно вирішені, щодо решти - робота продовжується» - зазначив нардеп.

Не менш важливим напрямком в роботі ТСК Абрамович виокремив законодавчий напрямок. Зокрема, за словами нардепа, депутати ТСК спільно з органами виконавчої влади та правоохоронними органами спільно напрацювали комплексний пакет законопроектів, спрямованих на протидію рейдерству.

«Під час підготовки законопроектів №№ 3774 та 3783 нашим авторським колективом було поставлено за мету, з однієї сторони, створити дієві запобіжники для унеможливлення рейдерських правопорушень, а з іншої – суттєво посилити відповідальність у разі їх вчинення» - зазначив Ігор Абрамович.

На переконання Заступника голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики І. Абрамовича, за рік роботи Спецкомісія зарекомендувала себе як дієвий майданчик реагування на порушення законності та поновлення порушених прав інвесторів. У зв’язку з чим нардеп закликав своїх колег по депутатському корпусу продовжити дію мандату на роботу ТСК ще на 1 рік.

Відповідний проект Постанови №5659 очікує свого розгляду у Верховній Раді.