Новини

05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше
04 червня 2020, 16:44

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом

докладніше
04 червня 2020, 15:36

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 червня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації"

докладніше
04 червня 2020, 15:23

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців"

докладніше
04 червня 2020, 15:13

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду""

докладніше
04 червня 2020, 15:06

Прийнято Закон "Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин""

докладніше
04 червня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
04 червня 2020, 14:37

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо продовження строків завершення підготовки кандидатів та докторів наук"

докладніше
04 червня 2020, 14:26

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ"

докладніше
04 червня 2020, 14:20

Комітет з питань транспорту та інфраструктури підтримав законопроекти, направлені на відновлення соціальних гарантій громадянам, які мають право на пільговий проїзд

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади

Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою

31 травня 2016

Народні депутати України зустрілися з активістами української громади в Римі

 Інформаційне управління 

Народні депутати України, які перебували з офіційним візитом в Італії, зустрілися в Римі у приміщенні Посольства України із активістами української громади. Під час зустрічі Ганна Гопко, Анатолій Денисенко, Сергій Алєксєєв, Оксана Корчинська, Анна Романова, Ніна Южаніна та Віктор Романюк повідомили про результати зустрічей та домовленостей, що були досягнуті.


Так, співголова міжпарламентської групи дружби Україна-Італія Сергій Алєксєєв повідомив, що це був перший офіційний візит до італійського парламенту. Основним його результатом стала домовленість восени цього підписати Меморандум про співпрацю між Верховною Радою України та Палатою депутатів Італійської республіки, який Сергій Алєксєєв розробляв спільно з колегами по групі-дружби з Управлінням міжнародних зв’язків Верховної Ради та Управлінням міжпарламентських зв’язків в парламенті Італії.

«Ми також провели плідні зустрічі з членами національних делегацій Італії в ПА ОБСЄ, ПА НАТО та ПА РЄ. І основною темою всіх зустрічах було питання збереження санкцій проти Росії, тому що в італійському парламенті лунають різні заяви. Українська делегація зробила все, щоб переконати італійських колег, що санкції – це єдиний дипломатичний спосіб стримати агресора. Ми вдячні італійським колегам за підтримку та розуміння», - сказав він.

Під час зустрічі наші співвітчизники поставили запитання народним депутатам з найбільш актуальних тем і мали змогу одразу отримати на них відповіді. Чи не найбільше питань виникло до члена міжпарламентської групи дружби Україна-Італія, голови Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної щодо податкового та митного законодавства та перспектив внесення змін до нього.

Наприкінці зустрічі представники української громади подарували народним депутатам примірники дитячих книжок, де у доступній формі розповідається дітям про події на Майдані та інші важливі моменти в сучасній історії України.