Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади

Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою

30 травня 2016

Сергій Алєксєєв: Говорити про вибори на Донбасі можна тільки після повного припинення вогню та врегулювання ситуації та встановлення миру його завершення неможливе

 Інформаційне управління 

Сергій Алєксєєв: Говорити про вибори на Донбасі можна тільки після повного припинення вогню та врегулювання ситуації та встановлення миру його завершення неможливе.

Про це наголосив  співголова міжпарламентської групи дружби Україна-Італія Сергій Алєксєєв під час зустрічі із членами національної італійської делегації в ПА ОБСЄ та її керівником П.Романі у Римі, де він перебував разом з іншими українськими парламентарями.

«Для проведення виборів на Донбасі необхідне повне припинення вогню. Відповідний законодавчий процес уже запущено. Однак вогонь не припиняється і Мінські домовленості не виконуються. Спочатку має бути припинено вогонь, а вже потім вирішуватиметься питання виборів на Донбасі, тому що не можна проводити вибори на територіях, які обстрілюють», - сказав він.


Як зазначили члени української делегації, задля якомога швидшого миру на Донбасі необхідно продовжити санкції проти Російської Федерації. На думку українських політиків, санкції – це єдиний дипломатичний інструмент, яким можна «стримувати» керівництво Росії. Як приклад ефективності такої тактики вони навели ситуацію довкола Ірану, де саме завдяки консолідованій світовій позиції та жорстким санкціям влада країни відмовилась від ядерної програми.

«Можливо, не всім в Україні подобаються Мінські домовленості, але ми маємо їх виконувати, аби на Донбасі, нарешті, запанував мир. З боку ж наших міжнародних партнерів ми очікуємо на узгоджену позицію та продовження санкцій, що є на даний момент єдиним дієвим дипломатичним інструментом», - сказав Сергій Алєксєєв.

Аналогічну позицію народні депутати України висловили і під час спільного засідання в Комітеті у закордонних справ Палати депутатів Італії.