Новини

05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидататами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше
04 червня 2020, 16:44

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом

докладніше
04 червня 2020, 15:36

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 червня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації"

докладніше
04 червня 2020, 15:23

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців"

докладніше
04 червня 2020, 15:13

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду""

докладніше
04 червня 2020, 15:06

Прийнято Закон "Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин""

докладніше
04 червня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
04 червня 2020, 14:37

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо продовження строків завершення підготовки кандидатів та докторів наук"

докладніше
04 червня 2020, 14:26

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ"

докладніше
04 червня 2020, 14:20

Комітет з питань транспорту та інфраструктури підтримав законопроекти, направлені на відновлення соціальних гарантій громадянам, які мають право на пільговий проїзд

докладніше
04 червня 2020, 14:09

Прийнято Закон "Про Митний тариф України"

докладніше
04 червня 2020, 13:56

Прийнято Постанову "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів, спрямованих на забезпечення належного соціального захисту дітей – вихованців інтернатних закладів, у тому числі дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади

Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою

22 квітня 2016

Сергій Алєксєєв: Київ та Флоренція зацікавлені у посиленні співпраці в різних сферах

 Інформаційне управління 

Налагодження співпраці між містами України та країн Європи сприяє посиленню міждержавного співробітництва. Про це сказав співголова міжпарламентської групи дружби Україна-Італія Сергій Алєксєєв після візиту разом з мером Києва Віталієм Кличком до Флоренції.

«В рамках євроінтеграційних процесів важливе місце посідає саме співпраця та взаємодія між громадами України та країн ЄС. Це суттєво посилює культурні та економічні зв’язки, що позитивно впливає і на міждержавні відносини. Особливо це притаманно Італії, де є велика українська громада. Тому наш візит з Віталієм Кличко до Флоренції дозволив налагодити такі стосунки між цим італійським містом та Києвом», - сказав він.

Як повідомив Сергій Алєксєєв, під час візиту вдалося домовитись про проведення спільного бізнес-форуму наступного року, виставки українських митців (художників та скульпторів) та встановлення у Флоренції пам’ятника Тарасові Шевченку. «Це є кроком у відповідь на встановлення у Києві на Володимирській Гірці пам’ятника Данте Аліг’єрі. За словами мера Флоренції Даріо Нарделла, це можливо буде зробити вже у листопаді цього року під час форуму мерів світових міст, на який він також запросив і Віталія Кличка», - сказав він.


.

Парламентарій  зазначив, що під час візиту порушувалося  питання підписання між Києвом та Флоренцією меморандуму про співпрацю, що дозволить надати новий імпульс співпраці між містами-побратимами. Обговорення цього питання продовжиться під час візиту Даріо Нарделла до Києва у вересні-жовтні цього року.

«Ми маємо використовувати кожну можливість для налагодження зв’язків, адже дипломатія – це не тільки зустрічі на рівні міністрів закордонних справ, прем’єр-міністрів чи президентів. Бувають випадки, коли «народна» дипломатія виявляється набагато ефективнішою. Наша ж міжпарламентська група дружби допомагатиме у подібній співпраці», - сказав він.