Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади

Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою

15 квітня 2016

Сергій Алєксєєв: Українські парламентарії відвідають парламент Італії задля поглиблення міжпарламентських зв’язків

 Інформаційне управління 

Народні депутати, що входять до міжпарламентської групи дружби Україна-Італія, відвідають парламент Італії задля налагодження зв’язків з італійськими колегами.

Про це повідомив співголова групи дружби Сергій Алєксєєв під час засідання групи дружби за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Італійської республіки в Україні Фабріціо Романо. Як зазначив парламентарій, організація цього візиту стала можливою завдяки безпосередньому сприянню Фабріціо Романо.

 

“Я впевнений, що наш візит ще більше зміцнить відносини між країнами. Під час нього заплановано обговорення співпраці у трьох напрямах: політичному, економічну та культурному. В культурній сфері  вже багато зроблено за останній рік. В політичній теж є зрушення”, - сказав він.


Як зазначив Сергій Алєксєєв, програма візиту тільки формується, тож усі члени міжпарламентської групи можуть до 30 квітня долучитися до її наповнення, аби мати змогу обговорити з італійськими колегами цікаві для них напрямки співпраці та взаємодії. 

В  ході обговорення можливих тем Оксана Корчинська запропонувала під час візиту приділити увагу питанню охорони здоров’я та реформі цієї галузі, оскільки цей напрям роботи для України стоїть одним із перших на порядку денному.  Інший член групи Денис Силантьєв висловив зацікавленість у більш ґрунтовному вивченні теми розвитку спорту Італії та участі у програмах популяризації здорового способу життя приватного сектора. Як зазначила під час обговорення Ніна Южаніна, важливим для України буде і досвід Італії з розвитку малого та середнього бізнесу, що є фундаментом всієї економіки країни.

Своєю чергою,   Фабріціо Романо відзначив суттєву активізацію відносин між Італією та Україною на найвищому рівні за останній час. “Запланований візит вашої групи до Італії буде важливим доповненням до тих візитів на найвищому рівні, що вже відбулися. Я можу сказати, що за 2015 рік і початок 2016 року зустрічей відбулося більше, ніж за 25 років дипломатичних стосунків між Італією та Україною“, - сказав він.


Фабріціо Романо наголосив, що підтримка, яку надає Італія Україні, є повною та беззаперечною. Зокрема, за його словами, Італія завжди сприяла лібералізації візового режиму, підтримувала необхідність застосування санкцій до Російської Федерації після окупації Криму, які  були схвалені саме на момент головування Італії в ЄС.

“Стосовно  справи Надії Савченко: Італія була першою країною, яка підтримала демарш у рамках Європейської комісії в Москві з метою звільнення Савченко. З моєї точки зору, ми маємо картину прекрасної співпраці, у тому числі, й  завдяки міжпарламентській дипломатії, яка є важливою частиною міждержавної співпраці’" - наголосив Надзвичайних і Повноважний Посол.