Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади

Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою

31 березня 2016

Сергій Алєксєєв: Італія зацікавлена у поглибленні культурних та економічних зв’язків з Україною

 Інформаційне управління 

Сергій Алєксєєв: Італія зацікавлена у поглибленні культурних та економічних зв’язків з Україною

 

Італія зацікавлена у поглибленні культурних та економічних зв’язків з Україною. Про це сказав співголова міжпарламентської групи дружби Україна-Італія Сергій Алєксєєв  після зустрічі з Надзвичайним та Повноважним послом Італійської республіки в Україні Фабріціо Романо та делегацією з регіону Базиліката на чолі з його віце-губернатором Альдо Берлінгуером, що відбулася у Верховній Раді України під час   перерви в ранковому засіданні. До складу делегації, що перебуває у Києві з коротким візитом і вже завтра поїде до Маріуполя, також увійшли професори  Нікола Франко Баллоні та Мікеле Греко.

 

Як зазначив на початку зустрічі Сергій Алєксєєв, група дружби Україна-Італія є однією з найбільш активних і результативних груп серед аналогічних у Верховній Раді. “Так в рамках культурної співпраці за безпосередньої участі Фабріціо Романо у Києві на Володимирській гірці було встановлено пам’ятник видатному італійському поету та політику Данте Аліг’єрі. В найближчих наших планах - встановлення пам’ятника Тарасові Шевченку у Флоренцїї. Ескіз вже підготував відомий скульптор Олег Пінчук”,  - сказав він.


 

Сергій Алєксєєв зазначив, що в рамках політичної програми члени групи дружби Україна-Італія одержали запрошення відвідати парламент Італії. “Ми плануємо під час цього візиту поєднати політичну програму та проведення економічного форуму щодо співпраці між нашими країнами”, - сказав він.

 

 Своєю чергою,  Альдо Берлінгуер повідомив, що розташоване в регіоні Базиліката місто  Матера одержало почесний статус у 2019 році бути Європейською столицею культури. Тому керівництво регіону розробило план підготовки до цієї події, до якого також хочуть залучити і Україну.

 

“Я мав досвід викладання в Києво-Могилянській академії, то тим більше мені приємно і я вважаю за доцільне встановити між нами такі відносини. Це прекрасна нагода залучити до цього пулу окрім культурного напрямку ще і можливі інші напрямки нашого співробітництва особливо і зокрема у сфері туризму, що, безумовно, позначиться й на економічній співпраці між нашими підприємцями”, - сказав він.

 

Наприкінці зустрічі Альдо Берлінгуер запросив членів групи дружби Україна-Італія відвідати Матеру, аби ознайомитися з процесом підготовки. Сергій Алєксєєв пообіцяв обговорити це питання з членами групи дружби під час наступного засідання.