Новини

17 липня 2019, 17:06

Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства

докладніше
17 липня 2019, 11:15

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання провів 10 засідань, на яких розглянуто 60 питань

докладніше
17 липня 2019, 09:39

Огляд головних тем «Голосу України» від 17 липня

докладніше
16 липня 2019, 15:30

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки провів круглий стіл: "Запуск оптового ринку електричної енергії: перші результати та виклики" (відео)

докладніше
16 липня 2019, 13:29

У першому півріччі 2019 року до Верховної Ради надійшло 32,4 тисячі пропозицій, заяв і скарг громадян

докладніше
16 липня 2019, 10:43

Комітет з питань бюджету підбив підсумки роботи протягом десятої сесії

докладніше
16 липня 2019, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 липня

докладніше
15 липня 2019, 16:35

Відбулось заключне засідання Комітету з питань європейської інтеграції

докладніше
15 липня 2019, 15:15

Про початок конкурсу для відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України та початок прийому пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України

докладніше
15 липня 2019, 11:51

У Комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму відбулася презентація спортивного проекту: "Діджиталізація спорту в Україні" (відео)

докладніше
15 липня 2019, 10:03

У №28 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано закон щодо імплементації актів законодавства ЄС у сфері технічного регулювання

докладніше
12 липня 2019, 17:50

Голова Парламенту Андрій Парубій підбив підсумки роботи Верховної Ради України VIII скликання

докладніше
12 липня 2019, 16:43

І.Геращенко: «Новий Виборчий кодекс містить важливі зміни і дає надію на створення в Україні справжніх партій - з чітко окресленою ідеологією»

докладніше
12 липня 2019, 15:39

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади

Проведені заходи

18 квітня 2016

У Верховній Раді України відбувся дводенний практикум для посадових осіб місцевого самоврядування – фахівців з питань охорони здоров’я.

У Верховній Раді України відбувся дводенний практикум для посадових осіб місцевого самоврядування – фахівців з питань охорони здоров’я. 14-15 квітня програму ознайомлення з законотворчим процесом опанували заступники міських голів, керівники виконавчих органів міських рад, медичних закладів, представники об’єднаних територіальних громад.

Захід відкрили заступник керівника Управління по зв'язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України В.М.Рудковська та перший заступник виконавчого директора Асоціації міст України О.В.Слобожан.

Рудковська В.М. окреслила основні завдання Парламентського офісу місцевого самоврядування, створеного  за розпорядженням Голови Верховної Ради України, щодо підтримки реформи децентралізації, і одним з таких напрямів роботи офісу є організація практикумів для посадових осіб місцевого самоврядування.

Слобожан О.В. виразив надію, що учасники ознайомляться з таїнством законотворення і алгоритмом написання та проходження законодавчих актів у парламенті, а також зможуть впливати на процес законотворення.

Основні стадії законодавчого процесу, правила оформлення проектів законів та вимоги законодавчої техніки, особливості експертизи законопроектів, основи нормотворчості місцевого самоврядування – ці та інші важливі питання учасники практикуму обговорили з працівниками Головних юридичного та науково-експертного управлінь Апарату Верховної Ради України, Інституту законодавства парламенту.

Круглий стіл за участю працівників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, департаментів охорони здоров’я, фінансів Київської міської державної адміністрації, Асоціації міст України був присвячений  питанням нормативно-правового забезпечення сфери охорони здоров’я.

Відбувся обмін досвідом між представниками органів місцевого самоврядування, що є важливою і корисною складовою цього заходу.

Для учасників заходу проведено екскурсію сесійним будинком Верховної Ради України.

15 квітня учасники програми ознайомилися з роботою Київської міської клінічної лікарні № 12.