Новини

15 лютого 2019, 18:04

А.Парубій: «Не було б України, якби не така підтримка Литви на шляху нашої незалежності і на шляху до Євросоюзу"

докладніше
15 лютого 2019, 17:29

Андрій Парубій взяв участь у церемонії відкриття Порталів Акта проголошення незалежності України та Конституції України у Верховній Раді України

докладніше
15 лютого 2019, 16:50

Андрій Парубій: Втручання Росії у виборчий процес в Україні вже відбувається у всіх сферах

докладніше
15 лютого 2019, 15:37

Андрій Парубій: Цивілізований світ має спільно протистояти російській агресії

докладніше
15 лютого 2019, 15:35

Сироїд: Європа без України не є дійсною. Доки не буде цього розуміння, будемо в небезпеці

докладніше
15 лютого 2019, 15:17

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у місті Львів круглий стіл на тему: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку"

докладніше
15 лютого 2019, 14:24

Андрій Парубій: Закон про мову планується до розгляду у Верховній Раді наступного пленарного тижня, а Виборчий кодекс - протягом поточної сесії

докладніше
15 лютого 2019, 12:19

Андрій Парубій підписав Розпорядження про створення Офісу парламентської реформи

докладніше
15 лютого 2019, 11:29

Андрій Парубій: Ефективна імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є основним елементом європейської інтеграції України

докладніше
15 лютого 2019, 11:20

Ганна Гопко: «Заходи до п’ятої річниці Майдану покликані подати сигнали міжнародній спільноті про боротьбу України з російською збройною агресією і обговорити подальші плани у протистоянні викликам та загрозам»

докладніше
15 лютого 2019, 10:04

У Верховній Раді відбулася зустріч народних депутатів з представниками місії Європейської конфедерації профспілок

докладніше
15 лютого 2019, 09:30

Комітет з питань охорони здоров’я закликає ЗМІ активно долучитися до інформування населення про захворюваність на кір

докладніше
15 лютого 2019, 09:25

Огляд головних тем «Голосу України» від 15 лютого

докладніше
14 лютого 2019, 17:53

Народні депутати продовжують опікуватися "Охматдитом"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади

Міжнародна діяльність

31 березня 2016

Сергій Алєксєєв: Італія зацікавлена у поглибленні культурних та економічних зв’язків з Україною

 Інформаційне управління 

Сергій Алєксєєв: Італія зацікавлена у поглибленні культурних та економічних зв’язків з Україною. 

Італія зацікавлена у поглибленні культурних та економічних зв’язків з Україною. Про це сказав співголова міжпарламентської групи дружби Україна-Італія Сергій Алєксєєв  після зустрічі з Надзвичайним та Повноважним послом Італійської республіки в Україні Фабріціо Романо та делегацією з регіону Базиліката на чолі з його віце-губернатором Альдо Берлінгуером, що відбулася  у Верховній Раді України під часї перерви в ранковому засіданні. До складу делегації, що перебуває у Києві з коротким візитом і вже завтра поїде до Маріуполя, також увійшли професори Нікола Франко Баллоні та Мікеле Греко.

 

Як зазначив на початку зустрічі Сергій Алєксєєв, група дружби Україна-Італія є однією з найбільш активних і результативних груп серед аналогічних у Верховній Раді. “Так в рамках культурної співпраці за безпосередньої участі Фабріціо Романо у Києві на Володимирській гірці було встановлено пам’ятник видатному Італійському поету та політику Данте Аліг’єрі. В найближчих наших планах - встановлення пам’ятника Тарасові Шевченку у Флоренцїї. Ескіз вже підготував відомий скульптор Олег Пінчук”,  - сказав він.

 

Сергій Алєксєєв зазначив, що в рамках політичної програми члени групи дружби Україна-Італія одержали запрошення відвідати парламент Італії. “Ми плануємо під час цього візиту поєднати політичну програму та проведення економічного форуму щодо співпраці між нашими країнами”, - сказав він.

 

 У свою чергу Альдо Берлінгуер повідомив, що розташоване в регіоні Базиліката місто  Матера одержало почесний статус у 2019 році бути Європейською столицею культури. Тому керівництво регіону розробило план підготовки до цієї події, до якого також хочуть залучити і Україну.


 

“Я мав досвід викладати в Києво-Могилянській академії, то тим більше мені приємно і я вважаю за доцільне встановити між нами такі відносини. Це прекрасна нагода залучити до цього пулу окрім культурного напрямку ще і можливі інші напрямки нашого співробітництва особливо і зокрема у сфері туризму, що, безумовно, позначиться і на економічній співпраці між нашими підприємцями”, - сказав він.

 

Наприкінці зустрічі Альдо Берлінгуер запросив членів групи дружби Україна-Італія відвідати Матеру, аби ознайомитися з процесом підготовки. Сергій Алєксєєв пообіцяв обговорити це питання з членами групи дружби під час наступного засідання.